Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Tenis 2018

Featured Replies

Iskreno, ne vidim sta bi bilo toliko strasno i da bude drugi do sledece godine?

Ne zaboravimo da je pocetkom ove godine bio 90 na svetu.

Pa ovo je spektakularan uspeh.

 

  • Replies 2.6k
  • Views 206.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • Author

Eh sad 90ti.. :D

Pa dobro..... :)

Coric psuje Noleta [emoji38]

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

  • Author
3 minutes ago, Arkadija said:

Pa dobro..... :)

 

Bio 24. cini mi se, to mu najveci pad.

Sranje

Novak je naravno bio kilav ali Rus je odigrao vrhunski. Svi će pričati o kombinaciji servisa i forhenda ali ja sam impresioniran bekhend dijagonalom sa kratkim zamahom koji je vrhunski odbrambeni udarac. Dečko ima sve što treba da bude broj 1 u bliskoj budućnosti.

Novak je naravno bio kilav ali Rus je odigrao vrhunski. Svi će pričati o kombinaciji servisa i forhenda ali ja sam impresioniran bekhend dijagonalom sa kratkim zamahom koji je vrhunski odbrambeni udarac. Dečko ima sve što treba da bude broj 1 u bliskoj budućnosti.
Jeste baš kao i mnogi, uzeće ovaj jedan i to mu je to
Kakav crni broj jedan
Eh sad 90ti.. [emoji3]
Arkadija mislila na Kacanova... koji je bio 45 na pocetku ove sezone a sad rizikuje da upadne u top10 ako Rafa i jos neko ne odigraju Wtf...

Svaka cast za Masters, np. Kei jos nema ni jedan, ko jos?

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Just now, renne said:

Jeste baš kao i mnogi, uzeće ovaj jedan i to mu je to
Kakav crni broj jedan

To isto sam pomislila.

 

Biće Khachanov veliki igrač, mislim da sam ga već dovljno nahvalio i na ovoj temi, mada baš nisam očekivao da će razbiti i Noloa. Svaka čas'.

Tako nekako.
Nekoliko njih je od umornog Djokera dobilo svojih 5 minuta slave... Poneko i 15min, ali to je to.

Sent from my SM-N950F

19 minutes ago, MiddleClass said:

Ovoliko losu konkurenciju koju sad ima Nole teniski svijet ne pamti. Rodzer je makar imao Hjuite i Rodike. Ovi danas nemaci pojma ala Tim, Zverev, Nisikori, Cilic i ekipa ne bi nekad drugo kolo prolazili..


Ti nemači pojma su u najgorem slučaju malo lošiji od Hjuita i Rodika.

Ne znam o kojim to igračima pričate? Zverev je dobio u finalu Rima kada je Novak bio sjenka od ovog danas i to je sve.

kačanov u formi poput delpa 2009, videćemo koliko dugo će moći da izdrži da šamara lopticu bez povreda, u svakom slučaju udarač sa kakvima je djokold uvek imao problema

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.