Jump to content
IGNORED

Tenis 2018


Timmy

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    407

  • Jeremija

    200

  • Arkadija

    186

  • mlatko

    184

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dakle, ko sto rekose na CNN kad ono bese, prvi teniser na svetu koji je poceo godinu van prvih 20 i zavrsio kao prvi. Sta reci. Nije da sam se nadao, al dobro ispade. Steta sto je Nadal predao, mada svakako bi Nole bio prvi. :ziga:

Valjda sada ne moze da ne zavrsi prvi? :unsure:

Edited by Nesh
Link to comment
14 minutes ago, Nesh said:

Dakle, ko sto rekose na CNN kad ono bese, prvi teniser na svetu koji je poceo godinu van prvih 20 i zavrsio kao prvi. Sta reci. Nije da sam se nadao, al dobro ispade. Steta sto je Nadal predao, mada svakako bi Nole bio prvi. :ziga:

Valjda sada ne moze da ne zavrsi prvi? :unsure:

 

Mislim da je prvi teniser posle Safina kome je tako nešto uspelo.

 

Povlačenjem Nadala smo lišeni borbe između njih dvojice kao što su se mlatili 2013. nakon USO - doduše mlatio je Đoković Nadala, ali je Nadal imao neverovatne rezultate na US betonu (oba mastersa i USO). No, to (povlačenje) ne umanjuje uspeh Đokovića obzirom na osvojena po 2 GS-a i mastersa.

Link to comment
9 minutes ago, Ras said:

 

Mislim da je prvi teniser posle Safina kome je tako nešto uspelo.

 

Povlačenjem Nadala smo lišeni borbe između njih dvojice kao što su se mlatili 2013. nakon USO - doduše mlatio je Đoković Nadala, ali je Nadal imao neverovatne rezultate na US betonu (oba mastersa i USO). No, to (povlačenje) ne umanjuje uspeh Đokovića obzirom na osvojena po 2 GS-a i mastersa.

 

Aha, nisu pominljali Safina, razumeo sam da je prvi kome bi to moglo uspeti. Ne pratim statistiku, samo sam to slucajno cuo, mozda sam pogresno razumeo.

Naravno, ponavljam, steta je sto se Nadal povukao, ali cinimi se da bi, i da igra, tesko odbranio prvo mesto.

Link to comment
2 hours ago, Timmy said:

Ti si se bese nervirao sto novak ne igra Peking :) Kazem ti ne panici :D

 

Sad je Novak miran kao No1 sve do W. I da nista ne uzme. Bukvalno. 

 

Nek je sa srecom :)

 

Jesam, bravo za prognozu. I dalje nisam miran dok se sezona ne zavrsi. Mozda se Nadal ili Lignjoslav povampire na WTF... 

 

Inace, pravim zurku u petak, nevezano za ovu situaciju, ali ko hoce, moze da svrati

 

No1e

:wub::ziga:

Link to comment
1 hour ago, Tsai said:

 

Jesam, bravo za prognozu. I dalje nisam miran dok se sezona ne zavrsi. Mozda se Nadal ili Lignjoslav povampire na WTF... 

 

Inace, pravim zurku u petak, nevezano za ovu situaciju, ali ko hoce, moze da svrati

 

No1e

:wub::ziga:

Hoce li biti lepih zena?:fantom:

Link to comment
  • TheBigFlegma unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...