Jump to content
IGNORED

Tenis 2018


Timmy

Recommended Posts

Anderson najvecim trofejom u karijeri se plasirao za Wtf. Kei ce cekati sansu u Parizu da prestigne Marina i/ili Dominika

 

 

 

Na koje mesto ide sad Kecmanović posle ovog finala?

 

158 (+18 mesta) sa 350 bodova

Link to comment
  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    407

  • Jeremija

    200

  • Arkadija

    186

  • mlatko

    184

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zapravo Kecmanović pada 12 mjesta jer je prošle godine u finalu ovog turnira pobjedio istog ovog protvinika. Neki bi rekli, godina koju su pojeli skakavci ali vidjećemo dogodine.

Dobar tenis u Bazelu, Federer zapravo igra najbolji tenis još od početka godine u poslednja dva meča ovde.

Link to comment

Da, pao je 12 mesta na 161...a posle Pariza Filip pada na 90+ odmah kod Djerea. I onda opet celendzeri. Jbga bas. 

 

A deda se u pba seta vraca posle brejka zaostatka, matoro puvalo. 

Link to comment
15 hours ago, Timmy said:

Da, pao je 12 mesta na 161...a posle Pariza Filip pada na 90+ odmah kod Djerea. I onda opet celendzeri. Jbga bas.

 

Kada je video da mu ne ide i zaredjao sa losim rezultatima, trebalo je odmah da se prebaci na celendzere i stabilizuje renking pre nove sezone. Osim ako mu je zbog para bilo bitno da odradi sto vise jacih turnira...

Link to comment

To sam i ja razmisljao. Al nekako mi ipak bilo logicno da igra vece turnire dok moze. Em je sportskije tako, em je na velikoj sceni, em vise novca. 

 

A celendzere moze uvek da igra. 

Link to comment

Filip je očekivano izgubio i sada će opet da igra čelindžere i kvalifikacije.

 

Taj momak ako i ima neki potencijal za više plasmane, nema mentalni sklop za to. Danas ga je jedan footfaul totalno poremetio. 

I kada se na to doda sklonost ka povredama, eto slika njegove karijere.

Link to comment

Ja bih ipak da budemo fer prema Krajinoviću. Propustio je čitavu šljaku a kada se pogleda spisak imena od kojih je gubio ove godine mislim da tu nema niko ko nije godinu završio u 50 ili tu negdje.

Zato je Džek Sok koji je prošle godine osvojio turnir ove godine skupio čitavih 7 pobjeda. Niti je bio povređen, niti bolestan, a završiće izvan 150.

Link to comment

E jbga ako cemo ga sa Sokom porediti. 

 

Mislim, jasna je tvoja poenta. Al nekako nam je Filip delovao da moze da odskoci od tog proseka, pa nam je krivo kad se pokazalo da bas i ne moze. Osim jednom, pre tacno godinu dana. 

Link to comment
1 minute ago, Timmy said:

 

 

Mislim, jasna je tvoja poenta. Al nekako nam je Filip delovao da moze da odskoci od tog proseka, pa nam je krivo kad se pokazalo da bas i ne moze. Osim jednom, pre tacno godinu dana. 

Baš to.

Prosto, njegov realan domet je između 70-45 mesta

 

Link to comment
23 hours ago, Jeremija said:

Ako, i zaslužio je, ko bi čuo za Švajcarsku da njega nije bilo... image.png.37130da23874425cf14340d601dbb07c.png

Nikada nisi cuo za Martinu Hingis zenu sa 25 Grand slemova?

Edited by fonTelefon
Link to comment
  • TheBigFlegma unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...