Jump to content
IGNORED

Tenis 2018


Timmy

Recommended Posts

10 minutes ago, Timmy said:

Pomesao sam periode ocigledno, verovacu ti da je tako :)

 

Tako 100%, sve što je osvojio je osvojio sa Lendlom. Posle tog Wimbledona i povrede Mareja su se razišli, 2016 valjda su ponovo počeli da rade, uzeo još 1 Wimbledon i OI, osvojio u drugom delu sezone sve što je mogao praktično, zaključno sa finalnim turnirom.

Link to comment
  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    407

  • Jeremija

    200

  • Arkadija

    186

  • mlatko

    184

Top Posters In This Topic

Posted Images

3 minutes ago, Jozef K. said:

Krajinović posle nekoliko meseci pobedio. Tejlora Frica. Ide na Harisona.

 

Nisam ni znao da igra.

 

Bojana Jovanovski pred povedom. Drago mi zbog nje.

Link to comment
 
Nisam ni znao da igra.
 
Bojana Jovanovski pred povedom. Drago mi zbog nje.
Dobro je da uzme koji bod da makar ostane u sto, kada već nije imao sreće sa povredom.

Jovanovski je dobila ali ide na Potapovu.
Link to comment
On 21.8.2018. at 10:04, Timmy said:

Novak od svih tenisera najvise koristi mozak tokom servisa. I vremenom sve vise.. Maltene da ovlazi covek posle umetnickog drugog servisa. Majstor. 

 

Dajte temu za USO. Danas krecu Q. Imamo po 4 predstavika u obe konkurencije. Olga ima najvece sanse da prodje, al je pitanje kako ce se snaći na betonu. Jovanovska se vraca tenisu, tek tu je neizvesno.. Radanovicka i Stojanovicka da popune broj. 

 

Kod muskih isto tesko da se cemu nadamo. Kecman (kao da je stao sa napredkom) , Krstin, Petrovic, Milojevic... Viktor digo ruke od tenisa. 

 

U glavnom zdrebu samo Novak, Aleks i Filip. Nikad manje. I da, Lajovic muceni. 

kako nikad manje?

u muskom delu 5 u glavnom zrebu i 4 u kvalifikacijama

9 igraca za srbiju na gs nikako nije malo

Link to comment

pa moguce, mada zavisi i od zreba

 

ne pratim ja tenis i ne bih da ulazim u neke dublje rasprave

nego bas neki dan gledam te liste i iznenadih se koliko srbija ima igraca npr u top 200 i u zenskoj, a pogotovo muskoj konkurenciji

 

za drzavu velicine srbije bas mnogo

 

jedino ove teniske supersile usa, spanija, francuska imaju vise top 100/200 igraca

ne znam mozda i australija/nemacka, a ostali daleko manje

 

zato mi bilo cudno da kazes kako je ovo "nikad gore"

 

jbg, tesko da ce srbija stalno ima nekog poput djokovica, meni nekako zao, pre svega tipsarevica sto mu se zalomilo da igra u vreme djokovica

secam se kao klinac koliku je popularnost imao zivojinovic :D a cenim da je tipsa bio za nivo bolji igrac 

Link to comment

Da. Pauzirala je oko dve godine zbog povrede. 

 

A mozda se i porodila, nisam siguran. Udala se jeste. 

 

@pbg12345 Ima ih dosta u 200, ali malo u prvih 70-80. Prosle godine smo imali 6 muskih glavnom zrebu, pre 3 godine 4-5 zena... pre 5-6 godina smo imali 3 muska i 2 zenska nosioca..

 

Kod zena u prvih 100 samo Aleks, koja nije uzela 3 gema u setu mesecima. U prvih 180 samo joa Olga. I oko 200og mesta ih ima nekoliko.. 

 

Sve u svemu slaba nada za budućnost. Moguce da tek stizu deca koja su pocela da igraju zbog Novaka i Ane. Ali u narednih 5 godina sem Novaka nista. Mozda Olga brzo poraste.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...