Jump to content
IGNORED

Tenis 2018


Timmy

Recommended Posts

Gledao sam prethodne mečeve i bilo mi je fascinantno kako je sinoć od prvog poena bio dve brzine više. Fokus, brži servisi, jači udarci, bolje kretanje... Baš velika razlika u odnosu na ono što sam gledao tokom sedmice...

Link to comment
  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    407

  • Jeremija

    200

  • Arkadija

    186

  • mlatko

    184

Top Posters In This Topic

Posted Images



 
Tignor čini mi se napisa da je u finalu imao puno brži drugi servis nego na mečevima pre... 


Baš to:

...In his own opening service game, Djokovic unleashed a 102-m.p.h. second serve. Two games later, it was up to 105. Two games after that, he fired one in at 110; earlier in the tournament, his second-serve speeds had been in the 70s and 80s. That sudden change of pace may have had a major impact on this match, because Federer never found any rhythm on his return. In the standout stat of the day, Djokovic won 78 percent of his second-serve points.


Nisam snimio te brojke za vreme meča, ali znam da sam u jednom momentu napisao "ubi ga Nole drugim servisom...", toliko je bilo očigledno. Ej... 78% na drugi... :hail:


Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

Link to comment

Novak od svih tenisera najvise koristi mozak tokom servisa. I vremenom sve vise.. Maltene da ovlazi covek posle umetnickog drugog servisa. Majstor. 

 

Dajte temu za USO. Danas krecu Q. Imamo po 4 predstavika u obe konkurencije. Olga ima najvece sanse da prodje, al je pitanje kako ce se snaći na betonu. Jovanovska se vraca tenisu, tek tu je neizvesno.. Radanovicka i Stojanovicka da popune broj. 

 

Kod muskih isto tesko da se cemu nadamo. Kecman (kao da je stao sa napredkom) , Krstin, Petrovic, Milojevic... Viktor digo ruke od tenisa. 

 

U glavnom zdrebu samo Novak, Aleks i Filip. Nikad manje. I da, Lajovic muceni. 

Edited by Timmy
Link to comment

Zverev uzeo Lendla za trenera, bice zanimljivo gledati ih u timu. 

 

Koliko mi se čini, Marej i nije imao neke koristi id njega, vise je hvalio Ameli.

Link to comment
53 minutes ago, Timmy said:

Koliko mi se čini, Marej i nije imao neke koristi id njega, vise je hvalio Ameli.

 

Nikakve koristi, samo zlato na olimipijadi 2012, US Open 2012, Wimbledon 2013...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...