Jump to content
IGNORED

Čvarčine


MayDay

Koje čvarke najviše volite?  

50 members have voted

  1. 1. Izvolite::



Recommended Posts

U nas je čvarak bio kockica, ovi čips mi izgledaju kao varijanta, a duvan je nešto što viđam u maksiju, nisam ih ni probao. Masno mi sve teže pada pa ih sve manje jedem, mada ih nikad nisam nešto volo, nusproizvod koji je postao hip.

Link to comment
17 minutes ago, nisam ja said:

ne vidim šta je problem s mlekom. Stavi se jedna šoljica na celu oraniju i to negde trećinu pred kraj. Teško da to može nešto da pokvari, a budu rumeni i hrskavi.

meni nije tako ispadalo sa mlekom, možda sam nešto radila pogrešno, šta znam

Link to comment
48 minutes ago, nisam ja said:

ne vidim šta je problem s mlekom. Stavi se jedna šoljica na celu oraniju i to negde trećinu pred kraj. Teško da to može nešto da pokvari, a budu rumeni i hrskavi.

Istina

Link to comment

 

Quote

 

https://twitter.com/zunbul_/status/910157538045431809

 

сећам се кад се лик шлогиро на углу устаничке и војислава илића људи га држе он криви уста и понавља ово ми је од чварака ОВО ЈЕ ОД ЧВАРАКА. 8:04 AM - 19 Sep 2017

 

 

jedite nešto normalno ajde razumem starce nemaju pojma al danas imat pristup netu i opet jest čvarke je isto ko ne prat zube siromašiti belolistićariti ženiti se plaćati poreze etc :fantom:

Edited by Hella
Link to comment

sve volim, samo što duvan čvarci nisu čvarci - ni po osobinama, ni po načinu na koji se prave

 

najviše volim male, kockaste, unutra gumaste. naravno, pred kraj topljenja zapržene sa mlekom. ove godine mi nisu uspeli, ispali šuplji i hrskavi. znam, ima i ko to voli, ja trošim jer nemam druge

 

nego, kakvo užasno ime topika (izvini mej).

 

čvarčine zvuči kao kafančina, seljačina, znojčuga, rakiještina...

a čvarci nisu to,  čvarci su kao vrapci, žmarci, rakijica, poletarci, krckavci...

Edited by banatjanin
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...