Jump to content
IGNORED

Senke nad Balkanom


mustang

Recommended Posts

Aman, poenta je da  čak ni njekstravagantnije dame tog doba, nisu bile ni nalik Maji Davidović .

 

Tj. njen stajling poslovne žene i trendseterke s kraja 20ih, je promašen.

Link to comment
2 hours ago, Arkadija said:

Aman, poenta je da  čak ni njekstravagantnije dame tog doba, nisu bile ni nalik Maji Davidović .

 

Tj. njen stajling poslovne žene i trendseterke s kraja 20ih, je promašen.

Bila avangarda

Link to comment
4 hours ago, Arkadija said:

Aman, poenta je da  čak ni njekstravagantnije dame tog doba, nisu bile ni nalik Maji Davidović .

 

Tj. njen stajling poslovne žene i trendseterke s kraja 20ih, je promašen.

Pa i sad imas sve ispeglane i napunpane zemske, pa opet imas Isidoru Bjelicu koja izgleda ko u dvadesetim. Bankarka izgleda drugojacije od svih frizura u seriji. Il sam se privikao na njenu glumu ili je njen izbor pun pogodak. Mada bi prvoubijena bila adekvatnija po izgledu i kosi. I mesnata je... Uh

Link to comment
18 hours ago, Timmy said:

Ih koliko desavanja u toj jednoj epizodi. Ne bi me zacudilo da naprave nesto tipa da se poslednja epizoda sastoji iz dva dela, pa poslednji u NG noci.

 

tako i pise na imdb-u.

 

nego, zbog cega princ djordje drzi na zidu sliku milosa obrenovica?

Link to comment

Ima li bankarki u doba Nemanjica?

Prilika da ponovo uzivamo u antitalentu Slobode Micalovic.

Al ce tu biti posla za forumase. Oma tema da se otvara, a jok da se ceka pola sezone

Link to comment

Gledah juce Biseniju Gavrilovic i i pljas krete reklama za poslednju epizodu i pustise sve sto ce biti. Dok nadjoh daljinski... Na qrac ih nabijem. 

A zvuk duplo jaci od porodicnog blaga.

E skinucu nelegalno s neta, nema da ih gledam u ned.

Link to comment

Najzad odgledao, nekako mi gubi draž što je rasplet bliži. Utanjilo sa debilizmima i mistikom.

 

Jel' može neko da objasni odakle Bjeli informacija da je Kaluđer = Kičić? :unsure: 

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...