Jump to content
IGNORED

Senke nad Balkanom


mustang

Recommended Posts

On 12/15/2017 at 9:41 PM, Toni Sumaher said:

 

Mislim da scenaristicki magovi kraduckaju Crnjanskog i frankenstajnski oblikuju lujku Djordja.

 

Zato scenografi otkidaju u zajebancijama  :

 

1. Ludi princ drži sliku Miloša Obrenovića iz vremena Takovskog ustanka,

2. doktor za ludake sliku Stepe Stepanovića,

3. bankarka ima slike stripova dorađena svastikom i crnim suncem ....... 

 

4. sada moram da odgledam celu seriju samo zbog tih detalja :)

Link to comment
10 minutes ago, Arkadija said:

Jel su se 1928. g, oni Nemački smradovi već zvali nacistima, ko što kaže princ Đorđe?

"Партија је 1. априла 1920. преименована у Националсоцијалистичку немачку радничку партију, противно Хитлеровом предлогу да се партија назове Социјално-револуционарна партија."

i

Link to comment

Tuljani će dobiti fake koplje a pravo Longinovo koplje Mustafa nosi Staljinu u Moskvu...

 

Zato su sovjeti sjebali naciste u WW2, kod njih je koplje pobede, sad mi je jasno

Edited by slow
Link to comment
3 minutes ago, slow said:

Tuljani će dobiti fake koplje a pravo Longinovo koplje Mustafa nosi Staljinu u Moskvu...

 

Zato su sovjeti sjebali naciste u WW2, kod njih je koplje pobede, sad mi je jasno

Pa to, tako su srbi resili ww2, salji topic na srbin pobedio

Link to comment

A one agente ispred kuće što čekaše Mustafu prikazaše gluplje nego Mišićeve iz otpisanih. Došli zbog jednog čoveka, a ne prepoznaju ga dok ovaj prolazi pored njih, a istog dana politika (ono kad Bjela u vili kod bankarke podiže novine)  na naslovnoj objavljuje mustafinu sliku doduše sa brkčićima.

Kad su novinari imali sliku, pa sigurno i kraljeva specijalna agentura znatno ranije.

Link to comment

Na stranu serija, ja veceras prvi put cuh za Voju Tankosica i citam sad bas o njemu..o tome da je samarao Cercila i da su ga Austrougari zaista iskopali iz groba da bi ga uslikali a onda to objavili u novinama. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...