Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

jedem govna za vilijamsa, ubi covek, mada jeste ona pomenuta deonica bila sumanuta

 

inace, sa njim na terenu teo gubi svaku svrhu u napadu. a kako ni u odbrani nisu bekovski par za pozeleti, valjalo bi ih sto vise razdvajati

makar koliko povrede to dozvole :isuse:

ako se i dzordan sjebao, onda su najbaksuznija ekipa ikad

Link to comment

Bogdan igra preko svih mojih ocekivanja. 

 

Kako je Dzordan izasao tako se raspala unutrasnja odbrana Klipersa. Dobise jer je ni Kingsi nemaju pa im je Herel sa 6-8 u patikama utrpao 20+ iz reketa

 

Klipersi su na pobedu od plejof mesta a par pobeda su od petog mesta. Nevernici ne veruju. 

Edited by theanswer
Link to comment

Lu je jedini razlog sto su tu gde su. Secam se kao klinac nasih novina i "kletve Klipersa",  izgleda da se vratila. Sto se tice Kingsa, Bogdanu jeste smor sto igra sa pajserima ali je super sto je upadljivo najkvalitetniji tamo. Tako ce lakse da ga snimi i pokupi neki bolji tim. Ugovor mu je jak kao zemlja. :happy:

Link to comment
1 hour ago, freakns said:

Bogdan igra preko svacijih ocekivanja. samo neka nastavi ovako :)

divac se ne bi slozio :fantom:

26 minutes ago, Mos said:

Lu je jedini razlog sto su tu gde su. Secam se kao klinac nasih novina i "kletve Klipersa",  izgleda da se vratila. Sto se tice Kingsa, Bogdanu jeste smor sto igra sa pajserima ali je super sto je upadljivo najkvalitetniji tamo. Tako ce lakse da ga snimi i pokupi neki bolji tim. Ugovor mu je jak kao zemlja. :happy:

ne mora on nigde. taman da se u potpunosti adaptira ove sezone na ligu, a i liga na njega, vec za sledecu pomenuti divac ima da slozi sampionsku ekipu :fantom:

 

 

 

pominje se ovih dana trejd hila

ako zaista ode, eto bogdanu jos vise prostora

 

 

 

Link to comment

Gde će više prostora. Ovo mu je taman. Mnogo, mnogo su loši Kingsi. Meni se čak ni Foks ne čini kao neki ozbiljan prospekt. Badija pak ne bih rado ni u Zvezdi gledao. Pod košem jeza.

Na draftu već ove godine mogu da izvise za visok pik. Bilo bi super da Bogdan ode negde, al šanse za to su mizerne, ma kako kod Dikija nema iznenađenja.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Po cemu Bogdan igra iznad ocekivanja? Covek ima 5 punih evroligaskih sezona i po medalju sa svakog reprezentativnog takmicenja, prosle godine je bio najbolji igrac sa ove strane atlantika. On je dosao u nba da doprinese odmah, sto i radi. 

 

Bogdanove partije bi mogle i da razrese dilemu oko prvog pika na draftu ove godine, svaki upitnik koji se stavlja Doncicu bi jos lakse mogao da stavi Bogdanu, a on nije pokazao nikakav problem u prevodjenju igre na sledeci nivo kosarke (sto naravno pametni igraci retko pokazuju).

Link to comment
4 hours ago, freakns said:

Bogdan igra preko svacijih ocekivanja. samo neka nastavi ovako :)

 

Kada cete vi svi shvatiti da su vam preniska ocekivanja :fantom:

 

 

Bobe, spoji Tea i Bogdana, bar na jednu sezonu. Moze i Jokaru sa njima...

Link to comment
4 minutes ago, Timmy said:

Kada cete vi svi shvatiti da su vam preniska ocekivanja :fantom:

Preniska?!? Kad sam pred sezonu rekao da bi Bogdan mogao da bude franchise player, pa drvlje i kamenje su sipali po meni...

Link to comment
4 minutes ago, 1n54jd3r said:

Preniska?!? Kad sam pred sezonu rekao da bi Bogdan mogao da bude franchise player, pa drvlje i kamenje su sipali po meni...

Moze on biti fransizni igrac, samo ta fransiza nece daleko.

Link to comment
5 minutes ago, Timmy said:

 

Kada cete vi svi shvatiti da su vam preniska ocekivanja :fantom:

 

 

 

+1

I svi ti komentari ga prate jos od Partizanovih dana, pa Fenerovih, pa evo i sada.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...