Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Upravo kapiram da bi strucna komisija popovic, dzekson, gomeljski, ivkovic, adelman, blat, Braun, fic I naravno vujosevic zanemela pred velicanstvenim PPP znanjem

Link to comment

Upravo kapiram da bi strucna komisija popovic, dzekson, gomeljski, ivkovic, adelman, blat, Braun, fic I naravno vujosevic zanemela pred velicanstvenim PPP znanjem

Link to comment



 
Kada cete vi svi shvatiti da su vam preniska ocekivanja :fantom:
 
 
Bobe, spoji Tea i Bogdana, bar na jednu sezonu. Moze i Jokaru sa njima...


Osim prošlog leta spojeni su bili svakog. Sva trojica su bili u Riju.
Link to comment
33 minutes ago, Host said:

U pravu si, nije u redu kvariti ljudima zabavu. Ako neko hoce da vice Svaka cast Bobiju nije na meni da protivrecim.

Jer ovde se sve vreme prica o Bobiju, otkad je dosao u ligu jesenas.

 

Treba se praviti blesav pa biti iznenadjen sto se podigla prasina oko te NBA bas onda kada je u nju otisao buljuk igraca sa ovih prostora i kada igraju zapazene uloge u svojim timovima.

Link to comment
52 minutes ago, Papovac said:

Upravo kapiram da bi strucna komisija popovic, dzekson, gomeljski, ivkovic, adelman, blat, Braun, fic I naravno vujosevic zanemela pred velicanstvenim PPP znanjem

 

brate, gomeljski je rahmetli, ne moze on da bude u komisiji

Link to comment
1 hour ago, Timmi said:

Niko ne primjecuje koliko je ova obogaljena verzija daleko od najboljeg teodosica?

 

primetio sam ja, nego mi zao da konstatujem :sad: lawler i kolege se konstantno loze na njega, u fazonu "that's what he can do for you", a on covek nije pokazao 50% onoga sto moze...

Link to comment
6 hours ago, Joe D said:

Po cemu Bogdan igra iznad ocekivanja? Covek ima 5 punih evroligaskih sezona i po medalju sa svakog reprezentativnog takmicenja, prosle godine je bio najbolji igrac sa ove strane atlantika. On je dosao u nba da doprinese odmah, sto i radi. 

 

Bogdanove partije bi mogle i da razrese dilemu oko prvog pika na draftu ove godine, svaki upitnik koji se stavlja Doncicu bi jos lakse mogao da stavi Bogdanu, a on nije pokazao nikakav problem u prevodjenju igre na sledeci nivo kosarke (sto naravno pametni igraci retko pokazuju).

 

pa jebemumater, očekivanja su subjektivna stvar. nije bilo očekivano meni da će da igra dobru odbranu ovako, da će da bude prilično konzistentan i generalno nisam očekivao da će da uzima 30+min po tekmi imajući u vidu da ima dosta igrača na njegovim pozicijama bez obzira što je divac gm. u ovom trenutku je najbolji igrač sakramenta, mislim da ni to nije bilo očekivano. 

 

3 hours ago, teacher said:

 

brate, njih obojica nemaju više od 20ppg zajedno. mislim, igraju ok, ali ništa specijalno da bi se lomile stolice. obojica su loši u odbrani, obojica ne shvataju kako funkcioniše liga i ako ne počnu češće da uzimaju šuteve, realno je da se vrnu u evropu sledeće sezone. mislim, gledao sam 3 utakmice sakramenta, ali bogdanović pokušava da igra euroligu u tim utakmicama, dok fox i drugari uzimaju nebulozne šuteve.

 

3 hours ago, teacher said:

 

meni obojica deluju kao zalutali u nba u smislu kao da su obukli jako široke pantalone, pa im spadaju i neugodno im je. pogotovo teodosić i onda pokušava da nadoknadi sve suludim pasovima koji dosta često ne uspevaju, ali uzmu bar jedan uzdah publike. bogdanović uzme 8 šuteva za 30 minuta, toliko fox uzme za 5 minuta i to sa klupe.

teško da sam ja neki dobar pogađač, ali ne vidim da sa ovakvim pristupom mogu da se održe duže vreme u nba.

 

morao bi da pogledaš više od te 3 utakmice. jer realno su ti zaključci skroz pogrešni i to bi uvideo kada bi pogledao više utakmica. 

3 hours ago, Host said:

Pa ne znam sta gledate koji kurac tu kosarku kad ne primecujete ocigledne stvari. Bogdanovic uvek cuva najmanje potentnog igraca na swing pozicijama, pa u tom kontekstu treba gledati njegovu dobru ili losu igru u odbrani. 

 

Naravno da se nece niko od nasih igraca vracati u Evropu, mislio sam da je ocigledno da nisam ozbiljan. Evropska kosarka je u kurcu, Evroliga nikad nije bila manje kompetitivna u igrackom i plateznom smislu, tako da je daleko isplativije biti marginalac poput Marjanovica u NBA nego igrati takmicarsku kosarku u Evropi. Ne znam kako placa Kina, mozda odu tamo.

 

Opako smara opsesija sa nasim igracima u NBA, tu je Joe D u pravu kad kaze da ovaj topik sve vise lici na komentare po novinskim sajtovima. 

 

u prvoj rečenici napišeš da ljudi ne primećuju očigledne stvari i onda ne primetiš očiglednu stvar. znači to da čuva najmanje potentnog igrača na sving pozicijama jednostavno nije tačno. 

Link to comment

očigledno sam ja lud. mada gledao sam juče fb live nbc ogranak sakramento gde njihov dvojac komentariše tim i konstatuju kako je bogdan najbolji defanzivac tamo što sigurno nije bilo očekivano. tako da ne bih rekao da sam se ja zajebao. protiv lejkersa čuva ingrama, protiv toronta je čuvao derozana, sinoć je pred kraj čuvao vilijamsa itd itd

Link to comment

meni nije jasno šta hoćeš da dokažeš ovim skraćenim snimkom ove utakmice u kojoj bogdan po ulaska čuva najboljeg swingmana protivničke ekipe koji je u tom momentu na terenu u vidu kcp-a i onda kad je završnica čuva ingrama i kcp-a?

 

u suštini bogdan nije brus boven i nije neko ko može individualno da zaustavi tog i tog mada dosta je i tu bolji od mojih očekivanja. dobar je timski defanzivac pre svega. 

 

nema potrebe za snimcima čoveče pogledaj par utakmica od početka do kraja, sve će biti jasno. ti ovde imaš tezu po kojoj bogdan igra užasnu odbranu i čuva najgoreg protivnikovog igrača na parketu na tim pozicijama. to jednostavno nije tačno. 

Link to comment

Tupite bespotrebno. Igra solidno za rookiea, mada on nije obican rookie tako da tu ima prednost. Treba da bude srecan sto dobija priliku i zadovoljan sto je koristi. Nema losih igraca u NBA, pa su ocekivanja da ce od prve utakmice/sezone da dominira nerealna; toliko bitan nije bio ni u Feneru u prvoj sezoni. Ako sve uradi kako treba moze da bude par puta All Star i da se svi sutaju u dupe od toga sta je napravio od karijere (i to bi btw bila izvanredna karijera).

Link to comment

Samo da se zapljunem da sam sinoć u Londonu prvu put uživo gledao nba tekmu. Impresivno je bilo gledati kako se sve te mrcine brzo i eksplozivno kreću, posebno Simmons i Embiid. Tatum i Covington su neverovatne atlete, nestvarno je koliko prostora mogu da pokriju na terenu. Bilo je i pravo uživanje gledati šuterski trening Irvinga i Redicka pre meča.

 

Publika je bila šarena, puno amera, većinom navijača Bostona, dosta italijana, francuza, turaka. Od engleza uglavnom momci u ranim 20-tim. Naravno ameri od svega naprave šou, pa u pauzama imaju milion animatora i zajbancija, tako da je i onome ko ne prati nešto košarku zabavno. Baš je proletelo vreme, mnogo brže nego kad se gleda na TV-u.

 

Bilo je zanimljivo videti i kako se timovi različito ponašaju pre utakmice. Boston ozbiljan pristup, poslovno orijentisani, u fazonu tu smo da radimo, a ovi iz File ne propuštaju priliku da se glupiraju, na čelu sa Embiidom.

 

Od sadašnjih i bivših ljudi iz košarke bili Adam Silver, Mutombo, Rip Hamilton, Robert Parish, John Amaechi.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...