Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

40 minutes ago, Host said:

Steta sto Kingse vodi Joerger koji mora da proba da pobedjuje. Sacramento ima pik prve runde na solidnom draftu ove godine, a sledece ne. Trebalo je da tenkuju sezonu jer je to jedini nacin da dovuku pristojnog igraca (veliki porez u Kaliforniji + vukojebina). 

 

Minute im jedu veterani koji nisu uopste atraktivni (Temple, Hill) niti su dobar uticaj na mlade igrace (Zach Bo) umesto da Fox, Hield, Labissiere i Cauley-Stein steknu sigurnost igranja cele utakmice u prvoj petorci. 

 

Bogdanovic je trebalo da uleti u Spurse ili slicnu ozbiljnu ekipu, mucno ga je gledati u hrkljus ekipi bez ikakve koncepcije. 

 

+1

Link to comment

Za Bjelicu baš ima mesta u NBA, samo ga je uzeo the najgori klub koji može da ga uzme. Prvo umre trener koji ga je hteo, onda sledeći nije ni trener, ne znam šta je ono bilo, onda dođe najtvrđa glava NBA-a, koji prvu petorku menja ako baaaaš mora.

Link to comment
8 hours ago, Host said:

Jamacno je tako, liga preliva od kvalitetnih strec cetvorki. 

3 hours ago, nemoderisani said:

Za Bjelicu baš ima mesta u NBA, samo ga je uzeo the najgori klub koji može da ga uzme. Prvo umre trener koji ga je hteo, onda sledeći nije ni trener, ne znam šta je ono bilo, onda dođe najtvrđa glava NBA-a, koji prvu petorku menja ako baaaaš mora.

 

ja se najiskrenije nadam da ostaje, odnosno jebes to dal ostaje, nadam se da ce odigrati makar sezonu dve kako ume

mnogo gotivan lik i definitivno imamesta u nba

samo jbg bas ga jebu em povrede, em okolnosti, em i to sto je lik kakav jeste, u smislu da nema tu neku danas tako cenjenu drskost

5 hours ago, Have_Fun said:

 

4 hours ago, Host said:

Steta sto Kingse vodi Joerger koji mora da proba da pobedjuje. Sacramento ima pik prve runde na solidnom draftu ove godine, a sledece ne. Trebalo je da tenkuju sezonu jer je to jedini nacin da dovuku pristojnog igraca (veliki porez u Kaliforniji + vukojebina). 

 

Minute im jedu veterani koji nisu uopste atraktivni (Temple, Hill) niti su dobar uticaj na mlade igrace (Zach Bo) umesto da Fox, Hield, Labissiere i Cauley-Stein steknu sigurnost igranja cele utakmice u prvoj petorci. 

 

Bogdanovic je trebalo da uleti u Spurse ili slicnu ozbiljnu ekipu, mucno ga je gledati u hrkljus ekipi bez ikakve koncepcije. 

 

a htedoh da pisem pre utakmice, kako ce popovic uvideti da bi u bogdanovicu mogao naci zamenu za djinobilija kad ode u penziju

nekako deluje da bi bas legli jedni drugima

mada, nema srbina koji ne bi legao sparsima sa popovicem :)

a ovo za kingse se slazem. ok je da su doveli jednog, dva veterana, ali deluje da nije imalo potrebe da ih imaju 4 ili 5 u ekipi i to ovih likovaretko lose "poslozena momcad"

 

mada koji ce im kurac prvi ili drugi pik na ovom draftu. to ce verovatno biti ili onaj decak sto igra sa risticem ili doncic, a oni su popunjeni na obe te pozicije :fantom:

 

 

Link to comment
On 1/6/2018 at 11:27 AM, kud u maglu Simoviću said:

od tada sam zgotivio i lambiera, mada sam tek kasnije shvatio o kakvom igraču je reč

 

Lejmbir, kao uostalom i cela ta garnitura detroita je jedna od najogavnijih ekipa ikada. Pre svega zbog onog povlačenja sa terena kada je Čikago konačno uspeo da ih drkne u finalu istoka posle par duvanja tačnije 3 puta je Detroit izbacivao Čikako od 1988-1990, jednom u polufinalu i 2 puta u finalu istoka. 1991 kada ih je Čikago očistio sa 4-0 10 sekundi pre kraja Detroit je napustio teren. Kakva grupa bednika. 

Link to comment
34 minutes ago, Have_Fun said:

Izgleda da Teo nece igrati veceras, ali mozda bude spreman za sledecu utakmicu protiv Kingsa

 

Naravno da ga nece pustiti da igra pa da mu se one azdaje useru u zivot veceras.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...