Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

On 19.5.2018. at 12:18, Mos said:

Fotkao se covek u dresu Finiksa, Buker lajkovao a Sansi rekli da su otvoreni za trejd prvok pika :fantom:

Mislim da će Ayton biti znatno bolji od KAT al ne bi Finiksu prva glupost bila :)

Link to comment
1 hour ago, arheolog1981 said:

Mislim da će Ayton biti znatno bolji od KAT al ne bi Finiksu prva glupost bila :)

 

Svakako mislim da nece trejdovati prvi pik ali mi zanimljivo kako ljudi hajpuju ko je koga dodao, lajkovao, komentarisao i ostala zbivanja po drustvenim mrezama. :) U nastavku, Bjelica okacio fotku sa Mitchell-om na Adidas eventu u Beogradu a Rubio komentarisao sa pitanjem 'saigraci dogodine?' :D 

Edited by Mos
Link to comment

+ tisucju

 

Mada je u nekom intervjuu pre koju nedelju rekao da mu je lepo tamo i da bi voleo da ostane. Opet, kapiram da je samo bio ljubazan a i pametno ostavljao sebi otvorene opcije. 

Link to comment
On 19.5.2018. at 12:18, Mos said:

Fotkao se covek u dresu Finiksa, Buker lajkovao a Sansi rekli da su otvoreni za trejd prvok pika :fantom:

ta slika je od pre dve godine, mada to ne znaci da je u minnesoti sve divno. ako trejduju townsa mogu lepo da zatvaraju radnju.

 

sto kaze nate duncan, bjelica bi lepo legao utahu.

Link to comment

kakav oni ugovor uopste mogu ponuditi katu?

lako moguce da tu lezi problem

ako i nategnu za njega, pitanje je kakvu ce ekipu sastaviti

batler + kat zvuci jako dobra osnova, ali su se oni bas upropastili sa ugovorima pre svega viginsu i diengu, ali i tigiju

Link to comment

Givoni je već ozbiljniji izvor

 

Doncic's next destination was a focal point on many a conversation over the course of the weekend. It still remains to be seen which NBA team will draft him. The growing consensus among NBA decision-makers in attendance at Stark Arena in Belgrade is that the teams drafting behind the Phoenix Suns at No. 1, the Sacramento Kings and Atlanta Hawks are likely to pass on European prodigy in favor of American frontcourt players. The question remains whether a team will trade up into the top three to snag Doncic, or if he will fall to the No. 4 (Memphis) or even the No. 5 pick (Dallas) after being heavily scouted in the Euroleague playoffs against Panathinaikos and mostly struggling.

Link to comment

Bilo bi dobro kada bi Divac mogao da ugovori neki trade pa da uzme Luku za neki drugi tim...mada ni Luka mu ne pomaze jer drzi leverage u svojim rukama

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...