Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Razmišljam kako se Indijana sasvim dobro pokazala u duelu sa Klivlendom i gledam njihove plate. Oni naredne godine imaju skoro identicne ugovore kao ove godine i tek nesto malo prelaze 92mil. Sa jednim free agentom ili dobrim trejdom mogu da naprave iskorak, ali ne znam koliko je realno da nekoga dozovu.

Edited by pacey defender
Link to comment
14 minutes ago, pbg12345 said:

e: @Time Crisis

a ni onil

ili dejan milojevic :D

ali bejns nije ni u tom smislu dominantan

 

Onil je bio zver fizički i u svakom smislu, on je sasvim nešto treće u odnosu na Bejnsa i slične. :)

 

 

 

Link to comment
17 minutes ago, pacey defender said:

Razmišljam kako se Indijana sasvim dobro pokazala u duelu sa Klivlendom i gledam njihove plate. Oni naredne godine imaju skoro identicne ugovore kao ove godine i tek nesto malo prelaze 92mil. Sa jednim free agentom ili dobrim trejdom mogu da naprave iskorak, ali ne znam koliko je realno da nekoga dozovu.

 

ako je tako onda i nemaju prostora. imaju 9 miliona. 

Link to comment
49 minutes ago, theanswer said:

 

ako je tako onda i nemaju prostora. imaju 9 miliona. 

Ok, ali vidim da Klipersi i Detroit u najavi imaju naredne godine više od 110mil Ako mogu oni do te sume, što ne bi mogla Indijana?  Ne znam pravila capa, gde sam fulao? :) 

Link to comment

Ali mogu da potpisu i nekog skupog free agenta ako struktuiraju ugovor tako da u prvoj sezoni cap hit bude ispod tih 9 miliona, a posle 2018/19 da plata bude ako treba i 20+ miliona.

Link to comment
2 hours ago, pacey defender said:

Ok, ali vidim da Klipersi i Detroit u najavi imaju naredne godine više od 110mil Ako mogu oni do te sume, što ne bi mogla Indijana?  Ne znam pravila capa, gde sam fulao? :) 

 

otprilike ono sto je host napisao, ti mozes da prekoracis kep ako koristis neki od exceptiona. posle granice kepa, imas i luxury tax granicu koju ako predjes placas dodatne penale itd

Link to comment
4 hours ago, pbg12345 said:

ali mislim da generalno nisi u pravu

posmatram sve iz perspektive da taj neki kandidat za PO treba da skocka kvalitetniju ekipu od ovosezonskih ucesnika plus Denver i LAC...kod svih njih ne vidim neko srozavanje dramaticno u odnosu na ovu sezonu...mada nikad se ne zna...Portland je na prekretnici kako dalje, Oklahoma tesko da ce naci zamenu za Dzordza a Melo ce biti dodatno raspadnutiji...Denver sledece sezone prosto mora u PO...SAS moraju nesto izvuci iole kvalitetno za Lenarda te ce makar biti podjednako dobri kao ove...a pitanje je koliko bas moze cak i jak draft pick da donese neku promenu...videcemo...

Link to comment

Ok, hvala. Vidi se da ne znam mnogo o tom domenu NBA. Zapalo mi je za oko to da ko je ove godine ispod i iznad capa i da Indijana bas odskace. Po onome sto sam video u dve cele odgledane utakmice protiv Klivlenda, voleo bih da malo uznapreduju. Mislio sam da ce im to lakse ici. 

Link to comment

Izasla neka statistika, Harden je na proslom mecu driblao loptu 550x a KD, Klay i Curry ukupno 549.

Warriorsi se na pocetku ovog meca promasuju dodavanjima, imaju vec 3-4 izgubljene lopte.

p.s.
Adrian Wojnarowski

Mike Budenholzer has reached an agreement to become the Milwaukee Bucks coach, league sources tell ESPN.

Edited by Have_Fun
Link to comment

11-0 za +21 kada je zalicelo da moze biti nesto da konacno rese utakmicu.

 

Valjda je sve uredu sa CP3.

Edited by Grandilof
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...