Jump to content
IGNORED

Euroleague


cvrlle

Ko ce se najvise radovati u Beogradu?  

69 members have voted

  1. 1. Ko ce se najvise radovati u Beogradu?

    • Fenerbahce
      29
    • CSKA
      6
    • Real Madrid
      8
    • Olympiacos
      10
    • Panathinaikos
      0
    • neko sesti
      16
  2. 2. Kako prolazi Crvena Zvezda?

    • maj, Arena, final4
      8
    • poslednja stanica playoff
      2
    • borba za playoff ali kao i prosle sezone za malo
      17
    • samo statista, topovsko meso
      42

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

42 minutes ago, Ratamahatta said:

3-0, Hezonja je utegao to sve sad, nece niko praviti faulove na 12 metara u bonusu i sutirati trojke u sedmoj sekundi napada, izvukli su pouke

Hezonja je kurac na bicikli...silovaće CMM Fakua, mnogo će se ljudi iznenaditi, može 3-0 samo za košarkaški Atletiko Bilbao da bude :coffee:

  • Haha 1
Link to comment
  • Replies 8.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Borca

    590

  • booyaka

    381

  • MiddleClass

    332

  • Ratamahatta

    290

51 minutes ago, booyaka said:

Zapravo je CMM još bolje izdanje ove sezone na kecu od Fakua.


Kad bolje pogledam, neprecizno sam se izrazio, stvarno je ubedljivo najbolje tekme odigrao protiv vecitih™ :D

To mi je u sustini i uzorak, nisam pogledo skoro nista drugih tekmi, poceo sam tek tu pred kraj kad se odmotavalo

Link to comment
2 minutes ago, Valkyrie said:

Bugaran je

Nznm...ja obožavam instituciju teškog pleja, kepeci poput Facua i Yaga su zabavni, ali ne donose rezultat :coffee:

Link to comment

pao - makabi 3:1

u plejofu dolazi do izrazaja domaci teren, mislim da makabi ne poseduje grejtnes koji to moze da prevazidje; mozda dobiju jednu na ludilo bekova, mozda bude sweep.

 

real - dushkisti 3:1

mislim da real ovo vozi u trecoj brzini, jedina sansa za protivnika, ko god bio, je jedna tekma na f4. mozda se nadje jedan poraz u seriji.

 

monako - fener 3:1

mozda ode u 5x tekmi ali nesto mi se ne dojmi fener, nisam video puno puta da odigraju celu tekmu na visokom nivou

 

barca - oly 2:3

u sustini, nemam neki lud argument ovde, potpuno otvorena serija, koja izgleda kao 50-50, bilo da ode u 4 ili 5 komada.

Link to comment

Makabi sam očekivao, kao i to da neće Virtus niđe, taman i da su sa sedmog mesta ušli. Jedino sam očekivao da će Efes da se promuva do Reala.

 

Sad navijam da ne osvoji Real, a posle toga bi mogao i Monako da uzme.

Link to comment

Teško da neće osvojiti Real, a i ja bih voleo da titulu osvoji Monako. Ako ne oni onda Oli ili Barsa.

  • +1 1
Link to comment

3-6 i 4-5 ide u 5 tekmi

Navijam i ja za picku celavu duzme, ako ne on onda Kalenic. Ova druga dva kluba s prednoscu domaceg terena ne bih komentarisao 

Edited by Ratamahatta
Link to comment

Baskonija je baš gotivna ekipa, a dodatni razlog da se za njih navija je ovo sramotno Čovićevo pljuvanje Duška, ali teška priča da mogu Real da izbace.

 

Real i PAO sigurica, 4 tekme maks.

 

Monako verovatno u 5 jer će u Turskoj biti mnogo teško dobiti.

 

Barsa - Oli 50-50, navijam za Oli jer se manje razbacuju sa parama i igraju timski bez prave zvezde 

 

 

  • +1 1
Link to comment
On 19. 4. 2024. at 22:25, booyaka said:

Zapravo je CMM još bolje izdanje ove sezone na kecu od Fakua.

Otkrice sezone, uz Monekea i Kordinijea

Link to comment

na stranu sto je robia imao trogodisnji kontinuitet, sa sve nosiocima i 20+ miliona budzetom.. 

super trener je uspeo da pojebe™ super kompjuter koji je sa 50k kombinacija, 3 kola pre kraja el, partizanu davao 58% sansi da ce upasti u prvih 10, dok je prvi sledeci kandidat imao 18%..

da ne govorim, da sa tim kontinuitetom sa sve nosiocima i 20m budzeta, bi zavrsilo el vec 3 kola pre kraja da nije bio uveden play in..

image.thumb.png.882c9764a39a1966cd57bebc2d7b4705.png

Svaka cast..:fantom:

 

  • Haha 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...