Jump to content
IGNORED

Euroleague


cvrlle

Ko ce se najvise radovati u Beogradu?  

69 members have voted

  1. 1. Ko ce se najvise radovati u Beogradu?

    • Fenerbahce
      29
    • CSKA
      6
    • Real Madrid
      8
    • Olympiacos
      10
    • Panathinaikos
      0
    • neko sesti
      16
  2. 2. Kako prolazi Crvena Zvezda?

    • maj, Arena, final4
      8
    • poslednja stanica playoff
      2
    • borba za playoff ali kao i prosle sezone za malo
      17
    • samo statista, topovsko meso
      42

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

On 1. 3. 2024. at 23:25, goofs said:

Najjači je Skoti Vilbekin, u utakmici u kojoj je njegov tim dao 111 poena i šutirao 55% za tricu je uspeo da postigne 1 poen uz 0/5 za tri. Kako prijatelju?

Tako sto je lose sutirao, a njegovi saigraci su dobro.

Link to comment
  • Replies 8.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Borca

    590

  • booyaka

    381

  • MiddleClass

    332

  • Ratamahatta

    290

20 hours ago, Eleniko said:

 

ako pucaš na cigane ja o njemu ne mislim ništa dobro zato što je tamjanaš, ekstremni vernik da ne kažem da mu je najbolji ortak pop grigorije, što je korumpiran preko svake mere /od brojila do evroliga prezidenture/, što mu je kafana težak kupleraj, što se pegla koksom kao da je tupac, što u zemlji kao što je srbija vozi maserati itd itd.

 

to što jedan deo glodara gleda na njega kao boga jer vide šansu da u njegovom mandatu na mala vrata uđu u EL, to je samo njihov problem.

 

on je lik metastaza za srbiju isto kao i SNS, ali neka vas to ne remeti ništa. 

 

baš ništa.

Dere za pastu baš, to stoji. Mada ako nam završi A licencu otići ću da je overim.

  • +1 2
Link to comment
5 hours ago, *edited by mod said:

Dere za pastu baš, to stoji. Mada ako nam završi A licencu otići ću da je overim.

 

prijatno ti bilo, pomozi mu siromahu, čujem da mi je kafana u milionskom /evri/ kanalu.

 

nikad ne bi išao kod bodiroge da jedem isto kao što ne bi išao da jedem u vučićeva mesta kao što je fleur de seul u slankamenu, formalno millenium team.

 

ima dovoljno sushija u gradu za mene. 

Link to comment

a posle obeda kod bodiroge se izdereš vučiću pederu i zajebo si ceo svet.

 

bukvalno...

Link to comment

Dosta nadrealna moralisanja o ugostiteljskim objektima nakon 1 slučaja "đelato".

  • +1 2
  • Haha 6
Link to comment
18 minutes ago, copkillah said:

Dosta nadrealna moralisanja o ugostiteljskim objektima nakon 1 slučaja "đelato".

 

Vi ste o moralu čuli samo na televiziji tako da se ništa ne odnosi na vas... Koga još čudi što je PSD pratio Stanišića i Frenkija na avion za Haški tribunal, vas takve udbaške sekvence ne uznemiravaju.

  • +1 1
Link to comment
21 minutes ago, Eleniko said:

 

Vi ste o moralu čuli samo na televiziji tako da se ništa ne odnosi na vas... Koga još čudi što je PSD pratio Stanišića i Frenkija na avion za Haški tribunal, vas takve udbaške sekvence ne uznemiravaju.

Klasična SNSovska spin škola, bravo.

 

Kad me budeš video da idem u PSDovu poslastičarnicu, tada ćeš moći nešto da kažeš. 

 

Do tada, Be Quiet Mr P GIF by @ICT_MrP

Link to comment

Najjače je što osoba koja opravdava nasilje nad običnim svetom daje sebi za pravo da morališe o tome kakva je osoba A i osoba B

  • +1 6
Link to comment

kada bude platio sve račune iz gilde ljudima od kojih je uzimao vino za restoran 

 

nekima će uskoro da se navrši godinu dana od izdate valute plaćanja

 

tad ću promeniti mišljenje.... ali se to neće desiti, klasična srpska jajara.

 

a možda nije on nego ovi oko njega, sigurno je tako, nikad ne bi čovek koji je pošteno "dobio" tender  za brojila u srbiji

 

 

 

Edited by Eleniko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...