Jump to content
IGNORED

Euroleague


cvrlle

Ko ce se najvise radovati u Beogradu?  

69 members have voted

  1. 1. Ko ce se najvise radovati u Beogradu?

    • Fenerbahce
      29
    • CSKA
      6
    • Real Madrid
      8
    • Olympiacos
      10
    • Panathinaikos
      0
    • neko sesti
      16
  2. 2. Kako prolazi Crvena Zvezda?

    • maj, Arena, final4
      8
    • poslednja stanica playoff
      2
    • borba za playoff ali kao i prosle sezone za malo
      17
    • samo statista, topovsko meso
      42

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

  • Replies 8.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Borca

    590

  • booyaka

    381

  • MiddleClass

    332

  • Ratamahatta

    290

Gran Kanarija odlucila da i dalje igra Evrokup umesto Evrolige za koju su se kvalifikovali osvajanjem Evrokupa. Valensija navodno favorit za to mesto u Evroligi.

Link to comment

Vec je bila informacija kako su obavestili navijace da bi karte bile 70% skuplje nego u ovoj sezoni, a tu je i veci broj utakmica ukupno (i putovanja sto njima nije zanemarljiva stavka) u odnosu na Evrokup.

Ne bi me cudilo i da im je sa strane Evrolige mozda nagovesteno da ni klubovi Evrolige (barem oni koji imaju pravo glasa) nisu nesto voljni da imaju tu destinaciju u kalendaru takmicenja.

Link to comment

Koliko sam ja razumeo Montejunas će biti CEO EL samo za ovu sezonu, a nakon ove sezone će biti glasanje za vršioca te funkcije. Pretpostavlja se da će on biti među kandidatima. 

 

Očekuje se da će on poraditi na finansijama EL i kreiranju boljeg proizvoda. Navodno je on pred početak svake sezone imao konferenciju gde je prezentovao finansijsko stanje Žalgirisa, iznosio prihode od ulaznica, troškove na plate igrača, održavanje utakmica itd. 

 

Nisam znao da je on i direktor Žalgirio arene. Ta arena po meni izgleda bruka dobro. 

 

Realno lik ima reference. Svaka čast dokle je dogurao. 

  • +1 2
Link to comment

au bre, zasto, slavio sam dan kad je okacio kopacke o klintm, retko ogavna njuska, onaj tip igraca za kojeg ti deluje da ne zna da hoda a pokopa te nekim bednim kosevima, taman kad pomislis da si ustopovao Navara i ostale

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...