Jump to content
IGNORED

Euroleague


cvrlle

Ko ce se najvise radovati u Beogradu?  

69 members have voted

  1. 1. Ko ce se najvise radovati u Beogradu?

    • Fenerbahce
      29
    • CSKA
      6
    • Real Madrid
      8
    • Olympiacos
      10
    • Panathinaikos
      0
    • neko sesti
      16
  2. 2. Kako prolazi Crvena Zvezda?

    • maj, Arena, final4
      8
    • poslednja stanica playoff
      2
    • borba za playoff ali kao i prosle sezone za malo
      17
    • samo statista, topovsko meso
      42

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

14 minutes ago, nenad said:

da su kukavice ne bi vezali 5 pobeda. 

 

a smehotresno je imajuci u vidu sta se sve tih dana pisalo po kkp topiku. 

 

Ne znam da li troluješ, pričam u kukavičluku u porazu, a udaranje s leđa spada u takvo nešto. 

 

Na kkp topiku se nije pisalo ništa dramatično drugačije nego što bi se pisalo na topiku nekog drugog tima kome je pobeda uzeta na klošarski način. Uostalom cela Evropa je bila zapanjena potezom Jabuselea

Link to comment
  • Replies 8.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Borca

    590

  • booyaka

    381

  • MiddleClass

    332

  • Ratamahatta

    290

2 minutes ago, Zli Gli said:

 

 

Meni samo nije jasna jedna stvar, da li ti i ostali koji ste ovo isto/slicno pisali na vasoj temi stvarno mislite da su on i ostali znali kako ce reagovati Panter i ostali i kakve ce suspenzije uslediti? Mozda se ispostavilo kao mudar potez ali nije on mudar nego klasican spanski kreten kojeg je eto usralo da ispadne tako kako je ispalo, i uopste njih sere nevidjeno kao klub u svemu, jebo im pas mater gadnu skoro svima. 

 

Daleko od toga da je znao ili pretpostavljao..recimo, mudar iz nehata. 

 

Nije imao sta da izgubi..popustio sa nervima, odigrao dzukacki..i Bum, otvorilo im se, isplatilo im se.

  • +1 3
Link to comment
1 minute ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Ne znam da li troluješ, pričam u kukavičluku u porazu, a udaranje s leđa spada u takvo nešto. 

 

Na kkp topiku se nije pisalo ništa dramatično drugačije nego što bi se pisalo na topiku nekog drugog tima kome je pobeda uzeta na klošarski način. Uostalom cela Evropa je bila zapanjena potezom Jabuselea

 

ne trolujem, samo mi je smesno da se navijaci kkp pozivaju na karmu. da li bi se i navijaci drugih klubova radovali povredi protivnickog igraca, ne znam, ali ako bi se posle toga pozivali na karmu to bi isto tako bilo smehotresno.

  • +1 3
  • Haha 1
  • -1 1
Link to comment
5 minutes ago, nenad said:

 

ne trolujem, samo mi je smesno da se navijaci kkp pozivaju na karmu. da li bi se i navijaci drugih klubova radovali povredi protivnickog igraca, ne znam, ali ako bi se posle toga pozivali na karmu to bi isto tako bilo smehotresno.

 

Aha, problem je što se nakon svega viđenog u Madridu nisu prolile reke suza nad Dekovom povredom. Nit sam se radovao povredi, nit mogu da krivim ljude koji su u haosu koji je vladao tih dana pisali ozlojeđene postove. Opet, treba da znaš šta je trigerovalo takvo stanje stvari. Čovek koji je s leđa napao i umalo teško povredio igrača koji ga je pobedio. On se nije radovao tuđoj povredi, on je sproveo. 

  • Haha 1
Link to comment
48 minutes ago, arheolog1981 said:

Oće, stoleće ih bojko

Sent from my DN2103 using Tapatalk
 

Glasali su za nas vec za ovu sezonu, jedan su od 5 klubova koji su to uradili

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, MocaVukotic said:

Glasali su za nas vec za ovu sezonu, jedan su od 5 klubova koji su to uradili

Naravno tako to funkcionise....

 

Gledam kos Ljulja.... i promasaj Sloukasa... i kos Ljulja.... ne vredi, Vampir je, kao i Sergio i suludi Rudy i to je to.... mozes da ih mrzis ali najbolji su

 

Barselona ogroman step back, a Olimpojakos mala ponovljena tragedija nece ovo biti lako....

Link to comment
37 minutes ago, mozzer said:

I zato ce Real da glasa tamo da KKP dobije licencu 😆

I da glasaju za pedesetogodišnju licencu. Neka pk. Sve najgore im želim uvek i svuda. 

Sa druge strane dečko/kapiten iz Bronksa se mogao malo kontrolisati. Danas Olimpijakos nije mogao utakmicu poslednjih 5 minuta da zatvori. Očajna su im bila rešenja u napadu. Tavarešova titula. 

  • +1 1
Link to comment
56 minutes ago, Zli Gli said:

 

 

Meni samo nije jasna jedna stvar, da li ti i ostali koji ste ovo isto/slicno pisali na vasoj temi stvarno mislite da su on i ostali znali kako ce reagovati Panter i ostali i kakve ce suspenzije uslediti? Mozda se ispostavilo kao mudar potez ali nije on mudar nego klasican spanski kreten kojeg je eto usralo da ispadne tako kako je ispalo, i uopste njih sere nevidjeno kao klub u svemu, jebo im pas mater gadnu skoro svima. 

 

naravno da nije znao kakva će reakcija pantera da usledi, to niko nije mogao da zna, ali je znao da mu je to jedina preostala karta u tom playoffu i odigrao je na nju nemajući šta da izgubi

 

dva napada pre tog bokserakog nasrtaja bila su dva očigledna faula prvi nad ledejom(koji je iskulirao) i drugi nad exumom koji ga je takođe iskulirao al uz mnogo suzdržavanja i tad se videlo da je govnarluk karta na koju idu i koja im je jedina preostala(mislim da su faulove pravili dek i jabusele)

 

jedini koji je znao šta treba da radi je(mislim) mrtvi ćaćo koji je ostao na klupi i da su imali još jednog namazanka poput njega taj drugi susret bi se završio pobedom reala od 2:0

 

ps

dodatni šlag na tortu je kukumavčenje bukvalno cele petorke na apsolutno svaku odluku na tim mecevima. jedino je ljulj digao ruku i priznao faul kad je krošeom grunuo pantera

 

vrhunski košarkaši i vrhunski govnari

 

giphy.gif?cid=2154d3d747089d6cdaf3d7e8d9

 

  • +1 4
  • Tužno 1
Link to comment

Ali tebe treniraju od malena na razne govnare, sigurno ih i Zeljko upozorio i ti nasednes 1 kroz 1.

 

Mi smo bolji tim od Reala i Monaca ali ne i od OLY i Barse.

 

 

  • +1 1
Link to comment

Oly smo usral ovde..doduse usrali i oni nas tamo. Da smo sa njima igrali na nekom imaginarnom F4 racunam da bi nam sanse bile podjednake.

 

Barsu zaista ne vidim kako bismo mogli da dobijemo..jedino ako oni potpuno stanu kao prekjuce.

  • +1 2
Link to comment

Mislim da je mali broj nas navijao za Olimpijakos ali vecina protiv Reala, nekako je to normalno jer su govna decenijama unazad. 

 

A i dalje mislim da je ona tuca bila spontana i mogla se ipak izbeci lagano. Pa tamo osim Jabuselea konjine i Deka smradine niko i nije fajterski tip, realno. U krajnjem slucaju, bolje bi bilo da se jos neko zadrzao na klupi Reala i da su dali njima pobedu ali bez bitnih suspenzija, opet bi Partizan imao dobre sanse za prolaz ali jbg. 

  • +1 1
Link to comment

ne znam da li su ljulj a prerhodno onaj francuz napravil ona dva krvnicka faula nad panterom sa nekim planom ali znam da sam posle one tuce znao da ce nas evroliga iskasapiti kaznama i to ono cinicnon jer evroliga moze bez partizana ali ne moze bez reala.

toliko sam popizdeo zbog nase reakcije. znam da im je bilo tesko ali sam popizdeo na nase. 

bio sam u kafani i dok su svi urlali na real samo sam ucutao i uhvatio se za glavu od muke.

kaznili nas najgore. govnarski.

igrali su zonu da sacuvaju tavaresa jer dole nikog nismo imali dok kod nas niko zivi da ih razbije spolja. sut katastrofa. ona cetvrta utakmica je bila u pretuznoj atmosferi.

ali ocekivao sam da cemo ih dobiti u petoj no ne lezi vraze. onaj glupavi trener je silom prilika pustio rodrigeza a on je explodirao. kad je dao onaj zicer medju nasa tri igraca znao sam da je gotovo. morao je i ljulj da da nesto i to je bio kraj.

mogli smo titulu da uzmemo lagano a sad se. mucimo sa onim bokanovim drugim klubom.

samo neka nam ostane zeljko pa ce se ispraviti sve.

 

 

  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment
53 minutes ago, Facundo Orellana said:

 

Sa druge strane dečko/kapiten iz Bronksa se mogao malo kontrolisati. 

 

 

Nije on bio okidac vec Egzum jbg, ali ne mjenja poentu posta.

Link to comment
3 hours ago, arheolog1981 said:

 

 


Sent from my DN2103 using Tapatalk
 

 

ko god da im radi digital, kapa dole

:ziga:

  • -1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...