Jump to content
IGNORED

Euroleague


cvrlle

Ko ce se najvise radovati u Beogradu?  

69 members have voted

  1. 1. Ko ce se najvise radovati u Beogradu?

    • Fenerbahce
      29
    • CSKA
      6
    • Real Madrid
      8
    • Olympiacos
      10
    • Panathinaikos
      0
    • neko sesti
      16
  2. 2. Kako prolazi Crvena Zvezda?

    • maj, Arena, final4
      8
    • poslednja stanica playoff
      2
    • borba za playoff ali kao i prosle sezone za malo
      17
    • samo statista, topovsko meso
      42

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Borca

    590

  • booyaka

    381

  • MiddleClass

    337

  • Ratamahatta

    291

14 hours ago, Plajvi said:

Nema brige, krece Mirota u drugom da dobija pogled faule i to je to :fantom:

Brick Calathes na nivou sezone ima bolji % za trojke nego slobodna bacanja, mislim da ovo nikad nisam video 

Eventualno kad neki centar slucajno ubode jedinu trojku u tipa zadnjoj sekundi napada na nivou sezone 

Bruce Bowen kod Ludog Srbina pre 20ak godina

45% za 3, 40% za 1 u sezoni

  • +1 1
Link to comment

Zalgiris pokazao zube juce, pokazace ih i na svom parketu, ali Barsa to rutinira na suv kvalitet. Samo je pitanje da li u 3 ili 4 utakmice.

 

Olimpijakos i Fener ocekivano igraju najinteresantnije meceve, izjednacene ekipe, jako kvalitetne i odlicno vodjene. Zestoko se igra, tesko ce Oli izgubiti tri zaredom, jos teze Fener obe u svojoj kuci. Ocekujem da se serija vrati u Pirej.

 

Serija izmedju Monaka i Makabija mi je najmanje zanimljiva, ne svidja mi se kosarka ni jednih ni drugih. Makabi je bolja ekipa, nedovoljno za metlu, ali uzeli su ono sto su hteli i ocekujem da to privedu kraju sa dve komotne pobede u Tel Avivu.

 

Sto se tice Reala i Partizana, mislim da je veliki i verovatno presudan uticaj na seriju imala povreda Tavaresa. Apsolutno sve u igri Reala je (s razlogom) podredjeno njemu, covek im drzi celu odbranu, o skoku da ne govorim, a i ofanzivno je glavna meta i fokus protivnickih odbrana sto otvara prostor kojekakvim Musama i Hezonjama. Ovako im je kompletan koncept pao u vodu, a Mateo nije kapacitet da smisli (pa jos i ekspresno implementira) plan B.
Eventualni povratak Tavaresa u kombinaciji s ovim suspenzijama daje Realu vestacko disanje i nekakvu simbolicnu sansu da vrate seriju u Madrid, ali ceka ih pakao u Areni, ekipa je prilicno uzdrmana dok je KKP na vrhuncu samopouzdanja + faktor Obradovic, tesko ga je zamisltii kako ispusta 2-0. Rekao bih da je 3-1 najrealniji ishod, a i optimalan po komsije. Barselona je najgori mecap za Partizan, a Panter ponajbolji skorer u El u ovom trenutku. Bez njega bi sanse u toj utakmici spale sa nekih 35% na 15%.

  • +1 2
Link to comment
On 27. 4. 2023. at 23:33, pbg12345 said:

". i kao jedino logicno resenje se namece da baskonija i zvezda odigraju zamensku seriju u borbi za upravo upraznjeno mesto na f4"

Ako prodje Barca, nema smisla da ide Basc...

Link to comment

Mislim da nikad na jednom mecu nisam video toliko air ballova kao veceras sto je imao Musa, mislim da sam mu izbrojao 4 komada. Bog. 

 

Majk Dzejms koliko god bio divljak ume da bude zajeban kad udje u ritam, kao veceras u prvom poluvremenu. 

  • +1 1
Link to comment

I Haso je imo jednu

Pusticu sutra da vidim kako je celavi ovo uspeo, ocekivao sam da ce ih ovi glat resiti 2x po 10 razlike, ovi su kuci beton cele sezone

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...