Jump to content

Euroleague


cvrlle

Ko ce se najvise radovati u Beogradu?  

69 members have voted

  1. 1. Ko ce se najvise radovati u Beogradu?

    • Fenerbahce
      29
    • CSKA
      6
    • Real Madrid
      8
    • Olympiacos
      10
    • Panathinaikos
      0
    • neko sesti
      16
  2. 2. Kako prolazi Crvena Zvezda?

    • maj, Arena, final4
      8
    • poslednja stanica playoff
      2
    • borba za playoff ali kao i prosle sezone za malo
      17
    • samo statista, topovsko meso
      42

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Borca

    585

  • booyaka

    381

  • MiddleClass

    328

  • Ratamahatta

    285

Lepo vece u areni...

Em, uz malo srece i ozbiljnog pristupa mecu, sutra prilazimo na pobedu zaostatka, em im nas igrac dosao glave, em su iz prve ruke mogli da se uvere kako je to lepo kad te sudije prave blesavim.

Dobrodosli, komsije, u zvezdinu kozu.

U ciglo minut dva, cist aut za partizan i cist faul u napadu feneru nisu svirali, a sve na pola metra od njih.

Jebo ja i ovakve sudije i ovakvu el.

Link to comment
23 minutes ago, Drako said:

Dobrodosli, komsije, u zvezdinu kozu.

U ciglo minut dva, cist aut za partizan i cist faul u napadu feneru nisu svirali, a sve na pola metra od njih.

Jebo ja i ovakve sudije i ovakvu el.

nikada nećemo biti u vašoj koži, nikada

 

ne znam da li si primetio da si prva osoba koja se žalila na večerašnje suđenje, a tvoj tim je pobedio

 

Link to comment

Za razliku od vecine partizanovaca, ja navijam iskljucivo za zvezdu, tako da moj tim sigurno nije pobedio. Veceras, i u svim narednim utakmicama navijam za vase protivnike i nadam se da cete izgubiti dovoljno meceva da budete iza nas. U bilo kojoj drugoj situaciji, partizan me zanima kao stanje hortikulture u Laosu.

 

Edited by Drako
  • +1 1
Link to comment
49 minutes ago, Drako said:

Za razliku od većine partizanovaca ja navijam iskljucivo za zvezdu... 

Veceras, i u svim narednim utakmicama navijam za vase protivnike...

 

:vermez3:

  • Haha 6
Link to comment

Bas je cudno sto navijam za protivnike partizana, direktnog konkurenta u borbi za f8?

Da niste vi malko mnogo poleteli, razlika posle veceras vrlo lako moze biti samo jedna pobeda, a kako je igrati protiv bogatih klubova videli ste sinoc.

Ja navijam za sve protivnike partizana, makabija, zalgirisa, valensije i baskonije do kraja ove el kampanje, iz cistog interesa.

I koliko god navijao da partizan izgubi, ne zelim da izgubi tako sto ce sudije maksimalno da pomognu (a po meni i odluce pobednika) protivniku. Jer, to onda nije sport.

 

  • +1 1
Link to comment
58 minutes ago, Drako said:

a kako je igrati protiv bogatih klubova videli ste sinoc.

Mislim da samo ti to potenciraš, ako pogledaš i KKP temu niko se nije ni žalio na te (očigledne) greške sudija. 

Link to comment

Koliko videh, zalio se vas trener, i to sa punim pravom.

Ja vise ne mogu ni da se setim koliko meceva sam odgledao gde sam bio zgrozen pojedinim sudijskim odlukama. Nek ih je pola na moju navijacku ostrascenost, opet ostaje veliki broj utakmica u kojima su EL sudije ostetile znacajno jednu ekipu.

Zasto je problem to reci?

Link to comment
10 minutes ago, Drako said:

Koliko videh, zalio se vas trener, i to sa punim pravom.

Ja vise ne mogu ni da se setim koliko meceva sam odgledao gde sam bio zgrozen pojedinim sudijskim odlukama. Nek ih je pola na moju navijacku ostrascenost, opet ostaje veliki broj utakmica u kojima su EL sudije ostetile znacajno jednu ekipu.

Zasto je problem to reci?

Ja više ne mogu da shvatim da postoji osoba starija od 15 godina koja u svemu traži sudijsku krađu i nepravdu. To se valjda prevaziđe u adolescenciji, kad čovek postane mudriji i shvati neke stvari.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...