Jump to content
IGNORED

Euroleague (sve sezone)


cvrlle

Ko ce se najvise radovati u Beogradu?  

68 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Uvek iznenadi kolika je Ataman prevara od trenera. Ekipa mu se raspada na obe strane, bez ideje, Zalgiris pravi seriju od 10-0 i on ne reaguje do poslednjeg minuta, kad trazi dva tajmauta da nacrta dva napada. Ne prodje ni jedan. Ovo je jedna od najgorih trenerskih sekvenci ikada.
Boga pitaj koliko je para sprcano u ekipe koje su dovele njega za trenera. Kao da postoji obaveza u turskoj klupskoj kosarci da neki tim sa multimilionskim budzetom njega dovede za trenera

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

Link to comment
  • Replies 7.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Borca

    547

  • booyaka

    338

  • MiddleClass

    316

  • Ratamahatta

    283

Da sam vlasnik Efesa, posle utakmice bih ili udelio pet otkaza ili ugasio klub. Ovo su nadrealne scene, kao neka zajednicka sabotaza.

 

Covek nije trazio tajmaut za celu cevrtinu... 

 

Zato Jasikevicijus odmah tajmaut posle primljene trojke u prvom napadu cetvrte :D

Edited by Malvo
Link to comment
3 hours ago, SNARC said:

Boga pitaj koliko je para sprcano u ekipe koje su dovele njega za trenera. Kao da postoji obaveza u turskoj klupskoj kosarci da neki tim sa multimilionskim budzetom njega dovede za trenera

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk
 

Ove godine su promenili propise u kosarci tako da strani treneri mogu da rade pod nekim ludim uslovima tako da mislim da sem Zeljka trenutno nema drugih trenera stranaca.

Link to comment
11 minutes ago, Moća said:

Ove godine su promenili propise u kosarci tako da strani treneri mogu da rade pod nekim ludim uslovima tako da mislim da sem Zeljka trenutno nema drugih trenera stranaca.

 

pa i nema. osim blata, radonjica, paskvala, spahije, dzikica, itudisa... :D

Link to comment

Na Tursku sam mislio. Uvalin nije tamo i mislim da je Trifunivic dobio otkaz zbog tih novih propisa. Alempijevicu je propao angazman tamo zbog toga isto.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment
9 hours ago, Moća said:

Ove godine su promenili propise u kosarci tako da strani treneri mogu da rade pod nekim ludim uslovima tako da mislim da sem Zeljka trenutno nema drugih trenera stranaca.

 

 

Da, tako se bas pravi struka..ostrim rezovima i na silu. Ovo kako je Ataman vodio Efes sinoc, kao i sve ekipe koje je do sada vodio, izgleda bilo koje JP u srbiji koje dodelis naprednjaku. 

Erdoganluk svuda. 

Link to comment

Bolje bi im bilo da su uveli ograničenja za dovođenje igrača nego trenera.

Od trenera mogu svašta da nauče. Od igrača koji odigra par sezona i ode dalje teško.

Edited by salerokada
Link to comment

Naša i turska trenerska škola su dve različite stvari, kod nas je ograničenje mnogo opravdanije, mada, s obzirom na finansije trenutno ( i ko zna koliko ubuduće) nepotrebno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...