Jump to content
IGNORED

Euroleague (sve sezone)


cvrlle

Ko ce se najvise radovati u Beogradu?  

68 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

6 minutes ago, BarryWhite said:

Idem ja, kupio sam karte davno i sad vidim da sam ih posteno preplatio. Sad mozes preko viagogo da uzmes gornji prsten za oba dana za nekih 120 evra, mozda i manje kako vreme odmice :D .

 

Stvarno za samo 120? Da sam znao sa su tako pale, kupio bih, pa se organizovao drugačije, sad svakakp ne mogu da stignem sve da gledam

Link to comment
  • Replies 7.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Borca

    551

  • booyaka

    342

  • MiddleClass

    317

  • Ratamahatta

    285

Pricao je Vasa Micic u jednom intervjuu da je pola Grcke kupilo karte kad su videli da Pao igra sa Realom a Oly sa Zalgirisom. Njima je naravno lako da dodju do Beograda a ocigledno spanci+litvanci u zbiru ne dolaze u dovoljnom broju da popune to koliko bi grka doslo. A u Beogradu je ljudima  skupo da plate i karte po ceni tako da su bas pale cene.

Link to comment

Da, Grci najvise pune...Kad smo isli u Pariz, pola hale su bili Oly navijaci, druga polovina Cska, Barca i mi.

 

Al dobro, onda cu lakse uci u halu :D

Link to comment
55 minutes ago, Timmy said:

 

Stvarno za samo 120? Da sam znao sa su tako pale, kupio bih, pa se organizovao drugačije, sad svakakp ne mogu da stignem sve da gledam

 

+40 evra za njihove neverovatne usluge.

Link to comment
2 hours ago, renne said:

pa to da je išlo na drugim televizijama bi bilo kako kažeš, ali pošto je išlo na matičnoj kući koja već prenosi, onda nisi u pravu

 

zasto? zato sto novinar treba da radi i pr dogadjaja koji prenosi?

Link to comment

ajde razumem sto nema mojih, mi nikad nismo ni evoluirali dalje od trcanja za loptom po livadi, ali me cudi da nema tvojih

ipak je poznato da ste vi krem evropske svecke kosarkaske publike :fantom:

 

Link to comment
4 minutes ago, pbg12345 said:

ajde razumem sto nema mojih, mi nikad nismo ni evoluirali dalje od trcanja za loptom po livadi, ali me cudi da nema tvojih

ipak je poznato da ste vi krem evropske svecke kosarkaske publike :fantom:

 

 

Jeste, ali nama fajnal forovi nisu neki poseban dogadjaj :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...