Jump to content
IGNORED

Euroleague (sve sezone)


cvrlle

Ko ce se najvise radovati u Beogradu?  

68 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

11 hours ago, levi said:

Valjda je Khimki tražio izmenu posle pogođenog bacanja, ali pošto je promašio nije bilo izmene, ali je nisu ni poništili, nego su im dali u prvom sledećem prekidu, tj kad su primili koš :isuse:

 

Ovo je rekao i trener Himkija na kzš.

Link to comment
  • Replies 7.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Borca

    551

  • booyaka

    342

  • MiddleClass

    317

  • Ratamahatta

    285

1 hour ago, zmanic said:

Nikad se neće stvoriti NBA2 sa ove strane.

 

to ni ne treba, i cela ideja je bila imbecilna. evropska kosarka je uvek bila drugacija od nba, i za to postoje razlozi. ti razlozi nece nestati samo zbog neke odluke uleba. ili fibe.

Link to comment
On 28.4.2018. at 2:52, Milogled Bluff said:

 

Uostalom, kao da je bitno. Sve ce to Robija da pocepa kao pola kile masnog bureka. Ni jogurt mu nece trebati.

 

Nakon ove prognoze, sve je jasno- jebaće ga šaras ružno

Link to comment
8 hours ago, Nikodije said:

 

Nakon ove prognoze, sve je jasno- jebaće ga šaras ružno

 

Pretpostavljam da si spreman da stavis ozbiljne pare na to :fantom:

Link to comment
  • 2 weeks later...

Poredak na F4:
1. CSKA
2. Fener
3. Real
4. Žalgiris,

pod uslovom da De Kolo i Hajns igraju. Ako ne budu igrali Real i CSKA se rotiraju.

Link to comment

Куз се за фајнал фор спремао уз подршку бањалучке полиције... 

https://www.banjaluka.com/drustvo/igraca-real-madrida-policajci-izbacili-iz-banjaluckog-kluba-tokom-racije/

Link to comment

"Veoma je posebno igrati u BG. Bila je teška sezona ali srećni što smo ovde. Ovo je sa mene bila sjajna sezona, i ovde smo da osvojimo titulu. Ne znam da li će mi biti poslednje utakica, očekujem od navijača da me podrže. Ja sam zvezdaš:ziga:, volim Beograd i poseban je osećaj biti ovde", rekao je Dončić.

 

10 evra na Real!:fantom:

Link to comment

Patkometriju na stranu, teški prodavac magle. Nema odgovor na pitanje kalendara, o opadajućem kvalitetu Kovačić i nije smeo da ga pita što bi trebalo da bude pitanje broj 1 kada igrači sa 18god odlaze u NBA, kada igrači u G ligi će da zarađuju više nego ovi u EL. Niti pitanje zašto recimo EL nije spremna na nikakav kompromis sa mafiozima iz FIBA-e, niti jednostavan zaključak o tome kako EL ne može da pravi NBA sistem bez infrastrukture i u deset carinskih zona gde je čarter let najviše što tim može da izdejstvuje dok u NBA lete privatnim avionima već sto godina. Bitnije je da se gost oseća komotno, umesto mu zakovati 5 pitanja na koje nema odgovor i poslati ga u mundo deportivo da ne pomisli ikad da pomoli glavu sa ozbiljnim novinarom. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...