Jump to content
IGNORED

Euroleague (sve sezone)


cvrlle

Ko ce se najvise radovati u Beogradu?  

68 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

10 hours ago, Jimmy Kowalski said:

Neverovatno mi je da Duda ima manje EL meceva od Perasa, Repese, Ivanovica, Sfera i jebenog Mahmutija, izmedju ostalih. I sam procenat dovoljno govori gde mu je mesto u hijerarhiji evropskih trenera..

zoc bi imao i vise, ali je ovo samo ova moderna evro liga. njemu, ovde, fali, jos nekoliko sezona. a jbg, i ja obozavam dudu, ali je on od velikih vodio sam cska i olipijakos.

Link to comment
31 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

u tom slučaju žocaru može da menja samo ćelafuto

jedini trener koji bi imao približno istu težinu & autoritet


ćelafuto peečkoslavtm

Link to comment
29 minutes ago, booyaka said:

Valensija radi neophodne rezove pred najvažniju utakmicu u sezoni, otpušten Mumbru.

Najvažnija bi možda bila da su dobili Asvel. Ovako je bio težak šamar. 

 

Mumburu je Litvancima bio prvi pik za otkaz ali se dosta dugo zadržao.

Edited by *edited by mod
  • +1 1
Link to comment

Bukvalno piše u tvitu iznad :)

Xavi Albert (29 godina). Trenirao klub iz treće lige. 

Link to comment

a po navici sam pročitao samo prvu i poslednju rečenicu

 

:fpalm:

Link to comment

Odmah sam se setio pokojnog Miloja kad je pričao za situaciju iz Galate. 

 

"U Galatasaraju, znači bio nam je trener Murat Ozir, koji je stvarno dobar trener. I posle njega dolazi Korem Iđunoz. Znači, taj čovek ne zna da li se bavi trenerskim poslom li ne – da je ovo sve što ću da ispričam istina, Gurović je svedok bili smo zajedno tamo.

 

Mi, znači, on je onako dobar tip, koji je onako, totalno je sve opušteno. Znači, sad odjedanpot dolaziš i mi nismo imali, evo ne preterujem nimalo, nismo imali ni jednu akciju, ništa, nula. Znači, kao kad se skupe ortaci na pikap da igraju ono tamo, ne znam, zajedno i sad ono, ajde, igramo, dođi…. Mi smo, bukvalno tako, ja šta god ga pitam, “e, znači, Koraj, šta bi mogli da…šta misliš o ovome, šta misliš ono?” On kaže “e, dogovorite se”. I bukvalno je bilo, mi smo se dogovarali šta radimo u odbrani, šta radimo u napadu između sebe. Imali smo jednu dobru ekipu, bio je Husein Bešov, tada.. reprezentativac, bilo je dugogodišnji NBA igrač Anthony Oliver, koji je igrao x godina posle toga u NBA ligi, bio je Quinton Hosley, stranac, bio je Anthony Graves, posle čak igrao malo ABA ligu, bio je Rashid Atkins na play-offu. Mi smo se sami dogovarali…Ništa. Trenirali smo sat vremena dnevno, kao fizičko profesor dođe da nam loptu, mi se pet na pet onako izigramo, ništa.

 

I kreću utakmice. Kreću pobede. Znači, mi smo vezali sedamnaest pobeda za Ligu, u Turskoj Ligi. Gde nismo mi sad po imenima bili najbolji tim u Ligi. Izbacili smo Bešiktaš sa Atamanom tada. I dobio nas je Efes u polofinalu koji je bio, znači četvrtfinala smo izbacili Bešiktaš, a dobio se i Efes, koji u tom trutku stvarno bio bolji od nas sa Rakočevićem, Charles Smithom, znači ta…Mario Kasum, koja je sve bio tamo, bili bolji ljudi. Znači, ali mi smo igrali vrhunski, stvarno, znači, sećam se. E Mersem, evo, ovo je živa istina, može, može, kažem, da, da, da, evo, Gurke da potvrdi, zove ga, pa ćeš da pitaš. "

Edited by smooth.Op
Link to comment

Vise sam verovao da ce Real prodati tekmu nego Fener, ali marisu ove sve zvoni

Baskonija i Virtus kapiram u najgoroj formi od sviju 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...