Jump to content
IGNORED

Euroleague (sve sezone)


cvrlle

Ko ce se najvise radovati u Beogradu?  

69 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 7.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Borca

    579

  • booyaka

    368

  • MiddleClass

    326

  • Ratamahatta

    285

4 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

evo još vesti iz iste kuhinjetm

Čeka se evergreen klasik. Panter se nije skidao protiv Splita jer nije legla plata.

  • Haha 1
Link to comment
6 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

evo još vesti iz iste kuhinjetm

 

Zeljko mu je nakon promasenih zicera porucio "Ju ar dzouk, bre", na sta mu je Papa na tecnom engleskom uzvratio sa "Fuck you Zelko". I onda je doslo do tuce..

  • +1 1
Link to comment

I onda mu je Papapetru platio lepdens da se izvini i vodio ceo tim na veliku punjenu

Tako se gradi timski duh, zna Obrad poso

Edited by Plajvi
  • +1 1
Link to comment

Ajde recimo za početak da je Makabijev budžet svakako duplo veći od Partizana ili Bajerna.

Što se Tristana tiče, mislim da bi njemu dobro došla promjena sredine. 

Link to comment
7 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

evo još vesti iz iste kuhinjetm

 

Lep ali donekle traljav pokusaj da se tvitom neke random budale skrene paznja sa necega sto je napisao ugledni sportski casopis iz Spanije.

 

Ne znam sto se toliko gicate i prenemazete, ja bih bio odusevljen da mi imamo toliki budzet. Da li ce SNS pokradene pare da strpa u dzep svojih lopova ili pokloni Partizanu da napravi konkurentan tim nije bas isto. Od ovog prvog niko nema koristi osim tih lopova, od ovog drugog bar za nekog ima koristi. Cemu ta potreba da se po svaku cenu prikazete siromasnim i jadnim kad obican eye test vasih igraca govori da imate bas ozbiljan budzet? Nisam mislio da je bas ovoliki ali sam bio uveren da niste ispod 15 miliona, kao sto ne mislim da smo mi ispod 10-11. Doveli ste aktivne i bitne igrace u prajmu iz Barselone, Armanija, Fenera/Makabija (nisam siguran gde je poslednje igrao Naneli), Panatinaikosa,... Takve stvari kostaju.

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, keitel said:

Ajde recimo za početak da je Makabijev budžet svakako duplo veći od Partizana ili Bajerna.

Što se Tristana tiče, mislim da bi njemu dobro došla promjena sredine. 


Pa promenio je sredinu sredinom prosle sezone.
Ono sto bi njemu dobro doslo je da pocne da pokazuje na terenu ono zbog cega ga smatraju takvim talentom, a nije da nema prilike za to protiv timova donjeg doma ABA lige.
Ista prica kao i Pecarski, bukvalno - samo da se ne zavrsi isto, zbog njega pre svega.

Link to comment
5 minutes ago, harper said:

 

Lep ali donekle traljav pokusaj da se tvitom neke random budale skrene paznja sa necega sto je napisao ugledni sportski casopis iz Spanije.

 

Ne znam sto se toliko gicate i prenemazete, ja bih bio odusevljen da mi imamo toliki budzet. Da li ce SNS pokradene pare da strpa u dzep svojih lopova ili pokloni Partizanu da napravi konkurentan tim nije bas isto. Od ovog prvog niko nema koristi osim tih lopova, od ovog drugog bar za nekog ima koristi. Cemu ta potreba da se po svaku cenu prikazete siromasnim i jadnim kad obican eye test vasih igraca govori da imate bas ozbiljan budzet? Nisam mislio da je bas ovoliki ali sam bio uveren da niste ispod 15 miliona, kao sto ne mislim da smo mi ispod 10-11. Doveli ste aktivne i bitne igrace u prajmu iz Barselone, Armanija, Fenera/Makabija (nisam siguran gde je poslednje igrao Naneli), Panatinaikosa,... Takve stvari kostaju.

 

košta, al' mislim da nema teorije da je toliki budžet. Pa svi igrači da imaju po milion ne može da bude toliko :D

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, harper said:

 

B92 je grobarski portal taman koliko i grobari.net.

 

Ne znam, ne pratim. Ako je tako, nema smisla da izadju sa ovakvim tekstom sada.
Jedino ako nije vec sve dogovoreno pa da nas pripreme na kuknjavu.

Link to comment
6 minutes ago, garmonbozia said:

 

košta, al' mislim da nema teorije da je toliki budžet. Pa svi igrači da imaju po milion ne može da bude toliko :D

Apsolutno.

 

Teorije nema da je igracki budzet veci od 8 miliona +- koja stotina hiljada.

 

I slazem s da e je bolje imati veci budzet i da je glupa prica ciji je manji, ali verovati u ovo je blago reci neozbiljno.

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...