Jump to content
IGNORED

Euroleague (sve sezone)


cvrlle

Ko ce se najvise radovati u Beogradu?  

68 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

21 minutes ago, Borca said:

 

Zamisli situaciju da je posle namerno promasenog bacanja Muse na sekund i nesto pre kraja lopta nekako odbijena do linije za 3, Real pogadja trojku, ide se u produzetak i Real npr pobedi posle dodatnih 5 minuta. Da li bi se u tom slucaju oglasili?

 

Ne mora toliko daleko da se ide. Zamisli da je Real u regularnom dobio pola koša recimo. Ovo je greška na 6min do kraja. 

  • +1 1
Link to comment
  • Replies 7.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Borca

    551

  • booyaka

    342

  • MiddleClass

    317

  • Ratamahatta

    285

kakva divljina od košarke lebe mekani, ok razumem pritisak za pobedu, ali ovakve cigle, brain fartovi u odbrani oba tima

:isuse:

 

9 minutes ago, Profesionalac said:

Koliki je degenerik Kovačić :gospode:

Spoiler

spacer.png

 

Link to comment
28 minutes ago, Profesionalac said:

Koliki je degenerik Kovačić :gospode:

 

Ti izgleda stvarno nisi pratio EL dok Partizana nije bilo :D

 

Ovo je njegov standardni prenos, sa sve "i sut u 23. sekundi je rani sut" Kuzmanovicem

Link to comment
1 minute ago, pantelia said:

 

Ti izgleda stvarno nisi pratio EL dok Partizana nije bilo :D

 

Ovo je njegov standardni prenos, sa sve "i sut u 23. sekundi je rani sut" Kuzmanovicem

:D

Ma znam, ali me nekad izbaci iz takta, kad imam želju da vas pogledam. U drugim slučajevima samo prebacim kanal :sad:

 

Mislio sam od kad se Siimonoviiiiiić premestio na klupu da je malo oladio, ali dobio je Beeentiiiiillll-a. Dva puta sam se vraćao iz kuhinje da vidim jel ovaj odradio vetrenjaču sa trojke preko 2 igrača.

 

I Kuzmanović koji objašnjava da Amerikanci ne shvataju koncept faula pre bonusa :isuse:

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Kuzmanovic je vise volo Fila Covkinsa nego tamnoputog osvajaca Evrobasketa, ni on nije znao evropsku kosarku 

+ je u nekim utakmicama jeo kurac i u sebi i naglas kad je Kvinsi Miler punio i prikucavao

Lik je jeziv, ja bih pisao beneficirani staz ko gleda one njegove analize pre utakmice 

Link to comment

A cekaj, ovo je i dalje Kuzmanovic pored Kovacica? Trudio sam se maksimalno da ga izbegavam ali pre par nedelja sam uhvatio poslednji minut kad je pukao drugi stream i mislim da se i Kovacicu popeo na onu stvar (kurac) za minut i po.

"Ovo je bio nameran faul" "Ali sudije nisu svirale nameran..." "A zasto nisu?!?"

 

"Ovde je trebalo praviti faul" "Da, Bentil nije odmah napravio..." "A zasto nije?!?"

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, elementary said:

Ne razumem ovo sudjenje . Zašto se ne gleda snimak za ovaj faul nad Bejkonom?
Ima neko pravilo kada se gleda ?

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 

 

Zato što se nije gledao ni nepostojeći faul nad Ponitkom par napada ranije.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...