Jump to content
IGNORED

Euroleague (sve sezone)


cvrlle

Ko ce se najvise radovati u Beogradu?  

68 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 7.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Borca

    551

  • booyaka

    342

  • MiddleClass

    317

  • Ratamahatta

    285

Sad videh da je Fener ubacio 43p na svom terenu. Kakva kesa od ekipe. Ja kad sam pisao da treba da ih dobijemo i da je poraz tamo kiks ovde su mi se smejali razni strucnjaci.

 

Tada sam mislio da su oni bolji tim od Makabija i zajebao sam se.

 

Bas mi je zao, ali nismo bili spremni u tom trenutku da ih dobijemo. 21 izgubljena lopta, nista nismo mogli da pogodimo, totali raspad a oni nam se nude celu utakmicu.. jbg

Link to comment
2 hours ago, Banjo said:

Sad videh da je Fener ubacio 43p na svom terenu. Kakva kesa od ekipe. Ja kad sam pisao da treba da ih dobijemo i da je poraz tamo kiks ovde su mi se smejali razni strucnjaci.

 

 

Strucnjace, Fener je do ove poslednje utakmice igrao odlicnu kosarku i objektivno je trebalo da ima tri pobede vise.

Link to comment

@Borca drugar, jel bi mogao da kazes nesto o sebi, tipa odakle pratis sve ove vesti, koliko kosarkaskih utakmica odgledas nedeljno, za koga navijas i tako to? Kao mini podkast, predstavljanje neko, jer delujes kao neobican i zanimljiv lik, a ipak si misteriozan..

 

Opisi se malo u kosarkaskom smislu.

  • +1 1
Link to comment

Nisam nesto preterano zanimljiv :) , mislim da slika samo kaze za koga navijam, radim za racunarom po ceo dan pa imam i vremena da pratim pre svega kosarku i vesti vezane za nju (realno ostali sportovi me i ne zanimaju previse).

 

Sportando i Eurohoops su portali odakle postavljam kosrkaske vesti/informacije, a preko EON-a (SportKlub kanali) i Arena Clouda i IRIS-a (Arena kanali) gledam uglavnom ABA, Evroligu i Evrokup (ponekad i FIBA Ligu Sampiona), sto vise utakmica to bolje :).

Edited by Borca
  • +1 1
Link to comment

E da, ja se odavno kanim pa sve zaboravim, tebi hvala druze za sve ove vesti koje prenosis, meni super dodje da povremeno bacim pogled na forum i vidim sta se sve desava oko transfera.

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...