Jump to content
IGNORED

Euroleague (sve sezone)


cvrlle

Ko ce se najvise radovati u Beogradu?  

68 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Jezivo, otišo u poluvremenu da radim neku keramiku, misleći da Itudis ima pobedu u torbi. Izgubili su 58:28 drugo poluvreme, ako se na njega nakalemilo bar 50% kumove "slatkorečivosti", nije ovo bila prijatna noć u svlačionici CSKA.

Link to comment
  • Replies 7.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Borca

    551

  • booyaka

    343

  • MiddleClass

    317

  • Ratamahatta

    285

Djordi smenjen i sa pozicije izvrsnog direktora (ranije bio izbacen iz upravnog odbora), jednim jakim glasanjem osnivaca od 6:5, protiv smene su bili spanski klubovi :D i dva Turka. 

  • Wub 1
Link to comment
42 minutes ago, goofs said:

Djordi smenjen i sa pozicije izvrsnog direktora (ranije bio izbacen iz upravnog odbora), jednim jakim glasanjem osnivaca od 6:5, protiv smene su bili spanski klubovi :D i dva Turka

 

Ja videx da su uz Spance protiv smene Djordija bili Zalgiris i Fenerbahce, a Efes je bio za smenu. 

 

Inace u drugim vestima iz Evrolige Emmanuel Mudiay i Zalgiris navodno blizu raskida saradnje.

Link to comment

Ko zna, moguce, ja videh na b92, ne bi bilo prvi put da njihovo nazovi-novinarstvo zakaze. Mada ima smisla da ga Turci podrzavaju, najveci su sponzori EL, njima izgleda nije do nekih promena.

Link to comment
1 hour ago, goofs said:

Ko zna, moguce, ja videh na b92, ne bi bilo prvi put da njihovo nazovi-novinarstvo zakaze. Mada ima smisla da ga Turci podrzavaju, najveci su sponzori EL, njima izgleda nije do nekih promena.

 

Evo sada se "insajderi" sa Twitter-a korigovali i rekose da su ipak i Efes i Fenerbahce bili za ostanak Djordija, a da je Zalgiris u vecinskoj grupi koja je bila za smenu.

Edited by Borca
Link to comment
3 hours ago, goofs said:

Djordi smenjen i sa pozicije izvrsnog direktora (ranije bio izbacen iz upravnog odbora), jednim jakim glasanjem osnivaca od 6:5, protiv smene su bili spanski klubovi :D i dva Turka. 

 

  • +1 1
Link to comment

Mudiay je bivsi, Zalgiris doveo Tai Webstera kao zamenu.
Oly potpisao Quincy Acy-ja

A u stvari sam dosao da napisem kako celavoj prevari vec drmaju stolicu, turci su vec upisali poraz veceras u Moskvi, i ukoliko od narednog kola (i teskog mecapa protiv Milana) ne krene uzlet na tabeli... rekla-kazala sa nekih strendzerskih foruma tho

Link to comment
Quote

ČOVIĆU MESTO ČELNIKA U EVROLIGI: Prvi čovek KK Crvena zvezda ima poziv, JOŠ NIJE ODLUČIO

Košarka
aleksandr radonic 03.11.2021. 12:48h

Krupne promene desiće se u evropskoj košarci posle odlaska Đordija Bertomea

Nebojša Čović, predsednik KK Crvena zvezda, jedan je od glavnih kandidata za novog čelnika Evrolige. Krupne promene desiće se u takmičenju najboljih evropskih košarkaških klubova, posle odlaska Đordija Bertomeua sa mesta predsednika.

 

gde je @napadaj? :laugh:

  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...