Jump to content
IGNORED

Euroleague (sve sezone)


cvrlle

Ko ce se najvise radovati u Beogradu?  

68 members have voted

  1. 1. Ko ce se najvise radovati u Beogradu?

    • Fenerbahce
      28
    • CSKA
      6
    • Real Madrid
      8
    • Olympiacos
      10
    • Panathinaikos
      0
    • neko sesti
      16
  2. 2. Kako prolazi Crvena Zvezda?

    • maj, Arena, final4
      8
    • poslednja stanica playoff
      2
    • borba za playoff ali kao i prosle sezone za malo
      17
    • samo statista, topovsko meso
      41


Recommended Posts

Mislim da nikada nije igrao na nekom velikom takmicenju, secam se da je propustio neko EP zbog povrede, a i nesto se pickarao sa nekim u savezu, ili sa Bozom Maljkovicem.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Udrih nije igrao za reprezentaciju od SP 2006., pre toga je igrao samo jos EP 2001. Razlozi za otkaz su uglavnom bile povrede, ali je bilo i pickaranja sa selektorima i otkazivanja zbog NBA ugovora. Posle se nesto i posvadjao sa ljudima iz saveza. Rekao je da ce se odazvati Kokoskovu ali ga ovaj nije ni zvao.

Link to comment

A inače je Fener jedna ekipa poželjna za navijanje, jake tradicije, koja je svoje mjesto u evropskoj košarci gradila godinama na pravi način, razvijajući svoje igrače i školu, predstavnik lige čija državna kompanija sponzoriše Evroligu, prepuna divnih momaka, prijatnih i punih sportskog duha. Ne znam za koga bih prije navijao u ovog sudaru govnara. 

Link to comment
Just now, Milogled Bluff said:

Bolu zekljkovi trofeji :fantom:

daleko tim turcima lijepa kuća u svakom momentu, jebe mi se i za Željka i za Kalinu i Guduru i Bogdana, neke klubove jednostavno ne mogu voljeti pa to ti je. Skorojevići. 

Link to comment
11 hours ago, James Marshall said:

daleko tim turcima lijepa kuća u svakom momentu, jebe mi se i za Željka i za Kalinu i Guduru i Bogdana, neke klubove jednostavno ne mogu voljeti pa to ti je. Skorojevići. 

 

Jebem mu mater..kad igra tim sa 12 Hitlera protiv tima u kom igra jedan Rudi Fernandez, ja zighajlujem dok me reuma ne udari.

Link to comment
4 minutes ago, SNARC said:

 

Jebem mu mater..kad igra tim sa 12 Hitlera protiv tima u kom igra jedan Rudi Fernandez, ja zighajlujem dok me reuma ne udari.

 

pa nije igrao rudi fernadez...:fantom:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...