Jump to content
IGNORED

Euroleague (sve sezone)


cvrlle

Ko ce se najvise radovati u Beogradu?  

68 members have voted

  1. 1. Ko ce se najvise radovati u Beogradu?

    • Fenerbahce
      28
    • CSKA
      6
    • Real Madrid
      8
    • Olympiacos
      10
    • Panathinaikos
      0
    • neko sesti
      16
  2. 2. Kako prolazi Crvena Zvezda?

    • maj, Arena, final4
      8
    • poslednja stanica playoff
      2
    • borba za playoff ali kao i prosle sezone za malo
      17
    • samo statista, topovsko meso
      41


Recommended Posts

Efes za sada dao skoro sve koševe dao preko Šanlija. Prilično su ih stisli spolja i tu ako ne prorade nemaju šta da traže (moraju imati i visok procenat šuta). Barsa svakako bolja u skoku, ali su malo i nervozni. Čini mi se da su imali već tri izgubljene lopte.

Link to comment

sa sanlijem nemaju skok i unutrasnju odbranu, sa danstonom nemaju realizaciju unutra koja im treba zbog ove odbrane koju igra barsa. mozda da probaju nemacko drvo.

 

nema tu leba sa ovakvim larkinom

Edited by Joe D
Link to comment

Sudije na sitno do kraja će doneti 10-15 poena prevage za Barcu. Smešni faulovi za svaku sitnicu, uzeše loptu Efesu za navodni aut Boboe, samo lagano…

Link to comment

Apsolutno. Barsa očajan procenat. Larkin dobro izvlači sa ovim prodorima, ali nema Efes dobrih šuteva spolja. Ako Barsa ovde popravi šut završili su stvar.

 

Suđenje, ne znam koliko i Barsi ide na ruku, s obzirom da žele da odigraju čvrstu odbranu. Ali za sada uz puno faulova Efes ide često na liniju slobodnih bacanja.

Link to comment
27 minutes ago, Joe D said:

sa sanlijem nemaju skok i unutrasnju odbranu, sa danstonom nemaju realizaciju unutra koja im treba zbog ove odbrane koju igra barsa. mozda da probaju nemacko drvo.

 

nema tu leba sa ovakvim larkinom

Sto drvo? mislim nisam ga gledao ranije, pristojno je odigrao i ima laku ruku za toliku visinu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...