Jump to content
IGNORED

Euroleague (sve sezone)


cvrlle

Ko ce se najvise radovati u Beogradu?  

68 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

12 minutes ago, goofs said:

Steta sto je Guduric tek na pola dosao u Fener, lagano bismo bili 3/3 sada.

ne bi guduric upao, ali milutinov verovatno bi da se nije povredio

  • +1 1
Link to comment
  • Replies 7.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Borca

    551

  • booyaka

    342

  • MiddleClass

    317

  • Ratamahatta

    285

50 minutes ago, harper said:

Lepi dani za nasu kosarku. Verovatni MVP NBA lige, dva igraca u najboljem timu Evrolige, Bogdanovic igra sjajno u Atlanti, Pokusevski najavljuje da moze biti strasan igrac. Petorica igraca na pet razlicitih pozicija u timu a od sve petorice samo Lucic je pri kraju karijere.

 

I najvise napreduje :D 

Edited by pantelia
Link to comment

Meni je on oduvek bio sinonim za pouzdanog igraca. Tacno znas sta mozes da ocekujes od njega, nema nikakve sanse da razocara. Ali prosla, a posebno ova sezona su mu zaista vrhunske. Samo zdravlje da ga posluzi, nadam se da je ona povreda ledja proslost i da se nece vracati.

Link to comment

 

U prevodu 3 opcije spominje zbog povecanja broja utakmica u EL:
- napustiti domaca takmicenja, ali tu ima pravnih poteskoca
- igrati samo plej-of u domacim takmicenjima, ali oko toga bi se mogli pobuniti drugi klubovi iz zemlje
- igrati sa 2 tima uporedo (EL i domace takmicenje), ali tu istice probleme oko budzeta

Link to comment
11 minutes ago, Borca said:

Ocekivano Mirotic clan idealne petorke Evrolige, sva 3-ca imenovanih clanova do sada su sa ovih nasih prostora.

Kaže se srbi :s_d:

  • +1 1
Link to comment
On 18.5.2021. at 15:49, Borca said:
U prevodu 3 opcije spominje zbog povecanja broja utakmica u EL:
- napustiti domaca takmicenja, ali tu ima pravnih poteskoca
- igrati samo plej-of u domacim takmicenjima, ali oko toga bi se mogli pobuniti drugi klubovi iz zemlje
- igrati sa 2 tima uporedo (EL i domace takmicenje), ali tu istice probleme oko budzeta

 

najbolje je da se ukinu sva košarkaška takmičenju u Evropi osim te lige, tako da se košarka igra samo u tih 16, 18 ili 20 klubova. tako bi svi mogli da gledaju samo to  takmičenje jer drugog ne bi ni bilo. što bi bilo blagorodno po budžet, sponzorske ugovre, prihode od prenosa. mada ne znam što bi se tu zaustavili, trebalo bi uvesti obavezu gledanja te lige, neku vrstu tv pretplate u celoj Evropi, a i šire. tako bi budžeti eksplodirali, svako bi mogao da ima budžet od barem 500M evra. mislim, ako ljudi neće kvalitet, treba im ga ugurati (mislim kvalitet).

 

ako neko pita odakle će mladi igrači da dolaze. i tu ima rešenje. to će da bude obaveza na nacionalnom nivou. mislim finansijska. jer greota bi bilo da se pare superklubova troše na neku decu. liga se pravi, a ne predškolsko/škola. tako će škole košarke da rade o trošku države, a valsnici supreklubova će da dolaze na pijacu da proberu, kada produkti dovoljno sazru. ako ih bude puno, može da se organizuje nešto poput "Igre gladi", pa samo najsposobniji, koji preteknu, idu u neki superklub, superlige, superbudžeta. ostale pobiti, ili šta god. to sad i nije toliko bitno (osim ako ne se ne bi plaćale karte za smaknuća, pa da se uzme neka kinta).

  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...