Jump to content
IGNORED

Euroleague (sve sezone)


cvrlle

Ko ce se najvise radovati u Beogradu?  

68 members have voted

  1. 1. Ko ce se najvise radovati u Beogradu?

    • Fenerbahce
      28
    • CSKA
      6
    • Real Madrid
      8
    • Olympiacos
      10
    • Panathinaikos
      0
    • neko sesti
      16
  2. 2. Kako prolazi Crvena Zvezda?

    • maj, Arena, final4
      8
    • poslednja stanica playoff
      2
    • borba za playoff ali kao i prosle sezone za malo
      17
    • samo statista, topovsko meso
      41


Recommended Posts

2 minutes ago, Nikodije said:

pa ok, ako im neku zaradu donosi to sto ce trecina utakmica biti registrovana sluzbenim rezultatom, ili ekipe igrati desetkovane i na silu, onda ok, neka nastave.

 

nema tu ni volje ni mozga. sa skracenim sistemom imas manje putovanja, ekipe imaju vise vremena za odmor i da se izlece eventualni zarazeni, a imas i gomilu terminu za odlaganje

Link to comment
3 minutes ago, Ros said:

 

nema tu ni volje ni mozga. sa skracenim sistemom imas manje putovanja, ekipe imaju vise vremena za odmor i da se izlece eventualni zarazeni, a imas i gomilu terminu za odlaganje

ocigledno smo napravili previd, da el uopste i zeli da se igraci nezarazavaju.. el da je tako, ne bi ni izmisljavali to dobilno pravilo sa 8 igraca(gde je minimum bar jos jedan nepotvrdjeni prenosilac)..

mada dosta su cudni i ovi oporavci, igraci se vracaju nakon 4-5 dana na teren.. a ni ovaj nas teri nije imao nike simptome, pa su ga drzali 2 nedelje u izolaciji i jos ga lagano uvode..

dosta je tu mutljavina i cudnih stvari, najblaze receno..:fantom:

Edited by Shaq
Link to comment
2 minutes ago, Shaq said:

ocigledno smo napravili previd, da el uopste i zeli da se igraci nezarazavaju.. el da je tako, ne bi ni izmisljavali to dobilno pravilo sa 8 igraca(gde je minimum bar jos jedan nepotvrdjeni prenosilac)..

mada dosta su cudni i ovi oporavci, igraci se vracaju nakon 4-5 dana na teren.. a ni ovaj nas teri nije imao nike simptome, pa su ga drzali 2 nedelje u izolaciji i jos ga lagano uvode..

dosta je tu mutljavina i cudnih stvari, najblaze receno..:fantom:

 

nista tu nije cudno. vecina klubova uzima situaciju veoma ozbiljno, a ti koji tako ne rade sad imaju zestoke probleme. 

Link to comment
9 minutes ago, Ros said:

 

nista tu nije cudno. vecina klubova uzima situaciju veoma ozbiljno, a ti koji tako ne rade sad imaju zestoke probleme. 

vec sam pisao o tome al aj da ponovim..

dzabe sto se recimo mi testiramo na svakih pola sata, ako el dozvoljava da tim gde se pojavio pozitivan slucaj, ali ipak ima 8 satro negativnih igraca(iako ce medju njima imati bar jednog nepotvrdjenog prenosioca) igra utakmica..

Link to comment

zasto ne bi bilo 4  mjehura u kome bi se odigralo iz cuga 50% utakmica u nekom razumnom roku i onda se evroliga malo zamrzne a u medzuvremenu se igraju regionali i nacionali pa onda tamo na prolece opet mjehuri i opet pauza za ove reg i nac i u konacnici tamo na prelazu maj jun 1 mjehur za play off i finale.olim vas prenesite ovu ideju katalonsskom fiskalu za evrolige spas

Edited by bradilko
Link to comment
22 hours ago, bradilko said:

zasto ne bi bilo 4  mjehura u kome bi se odigralo iz cuga 50% utakmica u nekom razumnom roku i onda se evroliga malo zamrzne a u medzuvremenu se igraju regionali i nacionali pa onda tamo na prolece opet mjehuri i opet pauza za ove reg i nac i u konacnici tamo na prelazu maj jun 1 mjehur za play off i finale.olim vas prenesite ovu ideju katalonsskom fiskalu za evrolige spas

 

najlakši deo je osmiliti koliko mjehura je potrebno, problem je kad treba da se plate troškovi koji idu uz mjehur.

probaj da zamisliš logistiku koja ide uz sve to i koliko to košta. euroleague i njeni klubovi ne mogu to da finansiraju ni u ludilu.

predlagati mjehure za nacionalne ili regionalne lige poput jadranske, to je već dobra zajebancija :D

Link to comment
1 hour ago, omiljeni said:

 

najlakši deo je osmiliti koliko mjehura je potrebno, problem je kad treba da se plate troškovi koji idu uz mjehur.

probaj da zamisliš logistiku koja ide uz sve to i koliko to košta. euroleague i njeni klubovi ne mogu to da finansiraju ni u ludilu.

predlagati mjehure za nacionalne ili regionalne lige poput jadranske, to je već dobra zajebancija :D

ma zajebavo sam se. vidim da ce zbog kovida sve da stane pa reko da dam svoj doprinos :D

pretpostavljam da su mjehuri kao nba mjehur  nedostizni za evroligase ali mozda neka low varijanta. otkud znam. jebes onda organizatora lige. kud su se denule pare koje je fiskal obecavo?

a da sam predlozio mjehure za regionalne lige je jedna totalna neistina and izmisljotina, zlonamerna konstrukcija mracnih snaga koje mrze ovu drzavu kojoj sam posvetio svoj zivot (malo vise tudje zivote) i za koju su se borili moji predakovi (kad nisu saradjivali sa okupatorom).

nece uspjeti niko da nanese ljagu mojem casnom imenu i prezimenu  i samom meni.

u svakom slucaju ocekujte da vam na vrata zakuca sucki pozivar. videcemo se na sudu tj moj advokat borivoje kiNdapuje i vi. odmak cu vam poslati broj mog ziro racuna.

tolko od mene!

vec kad sam tu da pitam @omiljeni jesu bile kurve i vutra u nba mjehuru? jel to bilo u ponudi?

Edited by bradilko
Link to comment
46 minutes ago, MiddleClass said:

Da. Nema nista od mjehura. Zamisli mjehur za srbijansku ili crnogorsku ligu u fudbalu ili kosarci...

:laugh:

u nekom motelu kraj livade suljpa za rucak, parce salame i marmelade dorucak 

Link to comment
3 hours ago, MiddleClass said:

Da. Nema nista od mjehura. Zamisli mjehur za srbijansku ili crnogorsku ligu u fudbalu ili kosarci...

Aba 2 se igra u mjehuru ja zlatiboru. 
 

Nego, sto rece neko na tviteru, predlozio sam evroligi babl u bambilendu. 😂

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...