Jump to content
IGNORED

Crvena zvezda - Partizan, 155. put, nedelja 19h (TV Arenasport 1)


Milosh76

  

40 members have voted

  1. 1. Ko ce pobediti u Derbiju?



Recommended Posts

  • Replies 698
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Toni Sumaher

    66

  • kud u maglu Simoviću

    59

  • levi

    48

  • gervasius twinkleminkleson

    44

Ne vjerujem da će on imati problema u tom smislu. Ali da će biti daleko više izložen sutevima nego u dosadašnjim utakmicama, skoro sigurno hoće

Link to comment

Ume Stojke da se namuči sa šutevima iz daljine, tako da treba očekivati brutalan flaster na Kangi, čim pređe centar

Jurice ga Everton najverovatnije.

Link to comment

Meh, meni se ta ideja ne svidja. Osim ako ideja nije da Pesic igra po boku ili iza Boakyea...

Sredina koja ima samo Donalda i Kangu... Prilicno lako ce nas kontrolisati, osim ako ova dvojica ne odigraju jos jednu spektakularnu utakmicu

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Meh, meni se ta ideja ne svidja. Osim ako ideja nije da Pesic igra po boku ili iza Boakyea...

Sredina koja ima samo Donalda i Kangu... Prilicno lako ce nas kontrolisati, osim ako ova dvojica ne odigraju jos jednu spektakularnu utakmicu

Meni se svidja da budete ultraofanzivni u spicu. :)

Link to comment

За разлику од прошле године имамо тим и тренера.

i prošle godine ste imali i tim i trenera. ne zaboravi kako je bio hajlovan posle titule
Link to comment

Kakve veze ima ko je i kada hailovan? Ima ko gleda tekme i ima oči, i tada i sada.

 

Mislim, ako se gleda forum :D samo na FKP temama Đukić je u mesec dana hailovan, pa pljuvan pa sad opet megacar.

Edited by ljakse
Link to comment

i prošle godine ste imali i tim i trenera. ne zaboravi kako je bio hajlovan posle titule

Bozovic je, u sustini, od samog pocetka kritikovan za mnoge stvari, koje su prosle sezone samo postalo ociglednije. Posle prodaje Grujica, sve je to samo postalo potpuno jasno, a on do kraja svog boravka u Zvezdi nije nista uspjeo da promjeni

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Bozovic je, u sustini, od samog pocetka kritikovan za mnoge stvari, koje su prosle sezone samo postalo ociglednije.

 

Pa da. Naravno, bilo je čuvara vatre kao i uvek, al to je forum, jbg.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...