Jump to content
IGNORED

Crvena zvezda - Partizan, 155. put, nedelja 19h (TV Arenasport 1)


Milosh76

  

40 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 698
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Toni Sumaher

    66

  • kud u maglu Simoviću

    59

  • levi

    48

  • gervasius twinkleminkleson

    44

pametno

izuzetno glup nacin da se zarade kartoni

razumem ja euforiju (pogotovo u 1 grotlu najdubljeg), ali opet je glupo

moglo bi nas to skupo kostati u evropi

 

 

posle koliko zutih ide pauza u le?

Jedino glupo je pravilo da za skinut dres ide karton.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Za skidanje dresa bih uveo interno pravilo kao za silazak Hrvata sa postolja. Ko ga sam skine, da ga više nikad ne obuče  -_-

 

Mislim ako ti je toliko težak taj dres da jedva čekaš da ga skineš, nije problem, ne moraš ni da ga nosiš

Edited by levi
Link to comment

Jedino glupo je pravilo da za skinut dres ide karton.

 

+1000

 

ako ćemo tako, pre bi trebalo deliti kartone za onu gomilicu saigrača na strelcu gola. mogućnost povreda, taj rad.

 

ne vidim zašto se onda ne bi delili kartoni i za najobičnije radovanje™. ako je već do kontrole emocija.

Link to comment

Jedino glupo je pravilo da za skinut dres ide karton.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

+1000

 

ako ćemo tako, pre bi trebalo deliti kartone za onu gomilicu saigrača na strelcu gola. mogućnost povreda, taj rad.

 

ne vidim zašto se onda ne bi delili kartoni i za najobičnije radovanje™. ako je već do kontrole emocija.

to je sasvim drugo pitanje

 

ali, ako pravilo postoji i ako znas da za to sleduje karton onda jbg

a pogotovo igraci zvezde, koji godisnje odigraju jednocifren broj jakih utakmica, pored svega sto taj karton nosi, oni znacajno uvecavaju sanse da propuste i neku narednu od tih malo ozbiljnih utakmica sto imaju

Link to comment

Jedna od teorija je da bi se sprijecilo da u tom momentu utakmice, koji će, jeli, biti najviše prikazivan na tv, reklama na dresu ne bude u prvom planu. Vjerovatno je bullshit, ali svejedno, potpuno random pravilo koje je glupo do bola,al jebiga, postoji pa je glupo ne poštovati ga

Link to comment

Onda lepo uvedu pravilo da nema prodakt plejsmenta™ na odeći ispod i to je to.

vec vidim kako u tom slucaju neki stojke tetovira krupnim slovima "oprostite mi ruznu proslost" ili vec neku slicnu bitnu poruku i tako za zivota zajebe glupake iz uefe :fantom:

Link to comment

Pravilo je uvedeno da se ukrote pisci svega i svačega na majici ispod. E sad dal pali, pali. O deus mesendzeri su dosta iskorenjeni

zar to nije uvedeno posle faulerove podrške štrajkačima što je imao ispisano na majci
Link to comment

Na stranu reklame, ali neka licna podrska saigracu koji je povredjen ili one fore sa vadjenjem cucle su sasvim ok.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...