January 14, 20188 yr Sad Erceg mudro zakljucuje da je od neuspelog onside kicka bolje ispucavanje lopte. Captain Hindsight.
January 14, 20188 yr Sad Erceg mudro zakljucuje da je od neuspelog onside kicka bolje ispucavanje lopte. Captain Hindsight. [emoji3]Debil...
January 14, 20188 yr Pa jebote, kome Džeksonvil utrpa 45 poena u plejofu na gajbi zaslužuje da ispadne. Sa takvim zvjerinama u ofanzivi isponižava te i nadigra Bortls i kompanija. Ko vas jebe Stilersi. Srećom odigrao sam over pa će to da mi bude dodatni razlog za radost sem činjenice da je dobra tekma bila
January 14, 20188 yr 2 minutes ago, radisa said: IMa vremena za još jedn onside 1:45 do kraja, bez timeouta. Ima!
January 14, 20188 yr Just now, Nesh said: Onside kick! Probao je da napuca nekog, pa da se odbije... I to je legitimna taktika...
Create an account or sign in to comment