Jump to content
IGNORED

Бетон 2017/18. и још две далеко небитније фантази лиге


Recommended Posts

Na kraju moj prvi poraz u sezoni. Uzasno kolo za mene, ail i pored toga pred poslednji mec sam imao 36-34. Al protivnik imao Hegazija i Vardija. Ovaj prvi dobi zuti, Lester dade gol, al do kraja nit Lester dade drugi nit Vardi dobi zuti, nit Hegazi da dobije drugi zuti, pa na kraju 37-36 za Bitlse...

Link to comment
  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Прслин

    417

  • malkin

    208

  • Pokojni Ruxin

    131

  • Moća

    126

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mora je jedan player biti deleted, da bih ja zabeležio prvu pobedu. Ali pobedi se u zube ne gleda, tako da svaka čast momcima iz Lezilebovich Citija na prvim bodovima u novoj sezoni.

Link to comment

Ajd mozda je bilo vec, ali zar nije prosle godine isto bio neki deleted tim, pa mu je sistem automatski ubacio neke igrace koji ne igraju nikad tako da taj tim nikoga ne pobedi?

 

Mislim, Timijev tim je dosta jak, cak i da ne menja nista do kraja.

Link to comment

Ajd mozda je bilo vec, ali zar nije prosle godine isto bio neki deleted tim, pa mu je sistem automatski ubacio neke igrace koji ne igraju nikad tako da taj tim nikoga ne pobedi?

 

Mislim, Timijev tim je dosta jak, cak i da ne menja nista do kraja.

Igra Timi,protiv mene je proslo kolo pravio transfer.To je bila samo fora,koja ocigledno i dalje pali...opusteno,prvenstvo je regularno :)

Link to comment

Pa to moras da pitas njega,mozda mu se smucio?Ne ceni ga previse?Lose mu krenulo pa...odkud znam.Izasao je on i iz Cl,ne znam sta mu se desava ali i dalje igra H2H (a mozda to igra njegova tetka,svejedno) a sto je znacajno za regularnost

Link to comment

trazio da mu obrisu tim jos posle prvog kola, ovi ga obrisali 40 dana nakon toga.

 

izgleda da je ionako nebitno za h2h, sve dok i dalje pravi transfere, prvenstvo je regularno™.

Edited by Calavera
Link to comment

Pa ok. Prvi sam bio protiv toga da se pljuje 1 institucija fantazija, ali sad bi već mogao da se izjasni

 

Malo je glupo da mi sad kao razvijamo neke teorije, a čovek tu sve vreme. Timi, u čemu je fora?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...