Jump to content
IGNORED

Бетон 2017/18. и још две далеко небитније фантази лиге


Recommended Posts

biće jebeno sutra da se odbrani ova mršava prednost. clever ima 5 pts zaostatka i ddga, herreru i kanea protiv mog usamljenog davisa. biće jebeno i da ne odem u neki debeli minus za sledeće kolo s obzirom da sam danas već načeo stečene poene. šta me briga, što praslin kaže, 10 transfera po 0.1... eto meni meleonče :fantom:

 

Sent from my E5603 using Tapatalk

Edited by cvrlle
Link to comment
  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Прслин

    417

  • malkin

    208

  • Pokojni Ruxin

    131

  • Moća

    126

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bukvalno sve sto sam mogao da omasim omasio sam, dvoumim se oko Fabregasa/Williana celi dan i ovaj mamlaz me zakiti i crvenim. I ponovo sam se setio zasto mrzim Guardiolu, dabobda nikada nista ne osvojio.

Link to comment

Bojim se da je 20 poena prednosti i jedan igrac nedvoljno u odnosu na 4 igraca od kojih je jedan kapiten!!!

 

Prsline, mislim da lagano dobijas!!! Skroz me upropasti Fabregas...

Link to comment

Bojim se da je 20 poena prednosti i jedan igrac nedvoljno u odnosu na 4 igraca od kojih je jedan kapiten!!!

 

Prsline, mislim da lagano dobijas!!! Skroz me upropasti Fabregas...

Чекај да проверим да ли је 20 поена довољна предност:

 

tumblr_static_filename_640_v2.gif

 

Недостижна. :isuse:

Link to comment

Nisam loš za debitanta, vodim protivu favorizovanog svaroga ????. Imaju li negde detaljna pravila i sistem bodovanja, da ne smaram na zvaničnom topiku?

Ah, kakav danak neiskustvu i elementarno neoznavanje osnova dzinksa i kontrdzinksa. Dakle, ne dolazis sa komentarima "Jao sto mi dobro ide, ne mogu da verujem, dobicu favorita..." vec sa "e jbg, samo 20 poena vodim pred zadnju utakmicu, sad ce Svarogov Kane kapiten da me usere sa hettrikom. Tako mi i treba kad ne znam ovu prokletu igru.". Ovako si mi samo povecao sanse da me Kane zaista i izvuce.

 

Inace, dobrodosao ;)

 

 

Edit: da ne ulazimo sad diskusiju kako to da sam ja ikad i protiv bilo koga u ovoj jebenoj igri favorit, mis'im...

Edited by Svarog
Link to comment

Dobro Svaroge pusti neiskusne da se sami ukopavaju samo mi fali da krenu da jinxuju ko da me danas nece ubiti Smorinjo i njegovi.

 

Sent from my Le X620 using Tapatalk

Link to comment

U kom univerzumu je Gejl bolji od Mitrovića mi nikad neće biti jasno. Jebeni Rafa.

 

ne znam sto te cudi kad je znano da je gale prvi rafin izbor. jos prosle sezone mitrara mu je vazda grejao klupu... :fantom:

Edited by cvrlle
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...