Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Бетон 2017/18. и још две далеко небитније фантази лиге

Featured Replies

Trčanje nije problem. Mi™ ionako ne trčimo, tako da se tu uklapa. 

  • Replies 2.3k
  • Views 122.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • Author

Ма, даће он 30 ове године, него причамо да ли је кеса или није. :lolol:

Saznaćemo soon enough 

1 strašno, nije u Evertonu izdominiro nad Kenjarom, Aguerom Kostom i Aleksisom :isuse:

  • Author

Какве везе има у ком тиму је играо са бројем претрчаних километара по утакмици или брзина којом се креће? Да ли ће да трчи брже када пређе у Манјунајтед? Хоће! Јер Мурињо! Али, нема везе, другу ствар сам хтео да кажем:

 

Лукаку је потпуно други тип играча од Санчеза и Агуера. Од свих наведених је / фудбал менаџерски барбаромедиокритет мод ON / класични target man, док је Коста poacher, а Кејн све то заједно и више ????.

 

Ако причамо о Лукакари као фантази играчу: цар. Ако причамо о њему као шпицу неког ПЛ тима: имам дозу скепсе да је довољан за титулу. Мислим да су сви са табеле бољи играчи од њега, а да је он јачи од свих њих. Има тај неки податак да је у сусретима са "великом петорком" постигао пар голова у сто утакмица, док је хет триковимс трпао распаде попут Сандерленда и сличних.

 

Опет, са треће стране, Манјунајтеду је потребан неко да трпа распаде јер већ има ко ће да га меће Челзију и Шитију.

 

Мој закључак је да је ово вин-вин за све јер ће Кеса™ свима да заврши посао. А Челзи је опасно намагарчен.

Ако причамо о Лукакари као фантази играчу: цар. Ако причамо о њему као шпицу неког ПЛ тима: имам дозу скепсе да је довољан за титулу. Мислим да су сви са табеле бољи играчи од њега, а да је он јачи од свих њих. Има тај неки податак да је у сусретима са "великом петорком" постигао пар голова у сто утакмица, док је хет триковимс трпао распаде попут Сандерленда и сличних.

 

Опет, са треће стране, Манјунајтеду је потребан неко да трпа распаде јер већ има ко ће да га меће Челзију и Шитију.

 

Мој закључак је да је ово вин-вин за све јер ће Кеса™ свима да заврши посао. А Челзи је опасно намагарчен.

 

Bold 1: Nije. Odmah da kažem. Ali daleko smo mi ove godine završili od titule. 

 

Bold 2: To nama neverovatno treba. Osnovni problem Uniteda je u glavama i samopouzdanju. Dok protiv Chelskog i Cityja...ume to Mou da zatvori i ovako.

@Prslin

 

ne slažem se.

uuu jebote, ovde se vode ozbiljne diskusije, hiruski precizne analize i statistike a ja tracim vreme na premier topicu  :isuse:

 

da dodam samo da se pribojavam da ce lukakara podici svoj nivo konstantnosti sad kad je u scumsima i da ce ovaj put ostvariti mnogo bolju saradnju sa mourinhom. ipak bi s godinama to polako trebalo da dolazi na svoje mesto a i nije isti motiv igrati za 2 najbolji klub u engleskoj i drugi najbolji klub u liverpool-u... :fantom:

uuu jebote, ovde se vode ozbiljne diskusije, hiruski precizne analize i statistike a ja tracim vreme na premier topicu  :isuse:

 

da dodam samo da se pribojavam da ce lukakara podici svoj nivo konstantnosti sad kad je u scumsima i da ce ovaj put ostvariti mnogo bolju saradnju sa mourinhom. ipak bi s godinama to polako trebalo da dolazi na svoje mesto a i nije isti motiv igrati za 2 najbolji klub u engleskoj i drugi najbolji klub u liverpool-u... :fantom:

 

mi smo trenutno 6. najbolji klub u Engleskoj. 

  • Author

@цврлле

Тачно.

 

Мени је он много занимљивија фантази опција у Манјунајтеду где ће да га товаре лоптама него што би био у Челзију, где би разгртао одбрану за Азара и ине.

 

Оно што је питање свих питања је - да ли узети њега или Кејна? И један и други у тиму од старта могу да буду оверкил јер ништа не остаје за остатак тима, бар док не полуде два мидфилдера од 5.0 или 5.5.

 

Убацимо ли у ту једначину и Касету™, мислим да долазимо до кључне дилема ове сезоне.

 

Слажем се и са малкином 100%. :fantom:

Edited by Прслин

  • Author

Узбуна! Узбунаааа!!! Атомски с деснаааааа! Узбунаааа! Пожарни, где је пожарни?!!

 

IMG_2062.jpg

IMG_2063.png

IMG_2064.jpg

IMG_2065.jpg

  • Author

Ове године стартује и званична верзија Драфта. Касне за ППП три-четири године. :fantom:

 

Разлике између нашег и њиховог драфта је у редоследу бирања. Они иду само горе-доле, нема онога да и у трећем и четвртом кругу креће уназад, али то је зато што су укинули капитена у Драфту, па нема проблема са тиме да пола лиге добија дупле поене Кејна, Азара, Санчеза и Агуера, а друга половина дуплира Захе, Диније и Депаје. Такође, препоручују лиге од 8 чланова, мада подржавају и дупло веће. Има и фазон са заменом играча који фаворизује оне који су имали лошије место у драфту... Занимљиво, све у свему.

 

Ево детаљније: https://www.premierleague.com/news/427772?sf96151543=1

Edited by Прслин

5 za heatona, kako da ne. tako sam se onomad isprsio za pantelejmona™ za istu cenu nakon dobre sezone, pa ga je busio kako ko stigne... <_<

  • Author

Погба и Кеса заједно у акцији. У ствари, Погба је у акцији, овај други једва да трчкара. :fantom:

 

https://youtu.be/kJIZqp00fa0

 

Спаваш ли мирно, Малкине?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.