Jump to content
IGNORED

Бетон 2017/18. и још две далеко небитније фантази лиге


Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Прслин

    417

  • malkin

    208

  • Pokojni Ruxin

    131

  • Moća

    126

Top Posters In This Topic

Posted Images

60 igrača u tri lige, sa savezom koji šljaka, respekt. Ima li nešto slično na srpskom internetu?

 

 

Malo atmosfere iz svlačionice pred prvi meč. Idemooo

 

Edited by Remi
Link to comment

Kun i Isus od pocetka u prvoj postavi,zanimljivo

 

Ja sam pobego od Arsenala,ko zna sta ce biti sa Sancezom,plus na sta ce liciti Ozil

 

Celzi 18 igraca u rosteru :lolol:

Edited by Bogotac
Link to comment

Vise nema mesta?

Извини, двадесет нас је тачно у трећој. Али ако хоћеш направи сада Четврту дивизију, објави код на топику, па можемо да јавимо познаницима из РЛ који играју фантази да уђу у ту лигу и ако вас буде рецимо више од четворо, Толаа ће да одреди колимо ће људи да испада из Бетона следеће године, а колико ће из те Четврте дивизије да улази у Бетон.

 

Ја бих само поставио услов да се ти који су заинтересовани за промоцију учлане на форум и јаве на топик, ипак је ово и дружење а не само такмичење (Геи је изузетак, он је престао да пише после 15к постова :lol: ).

Link to comment

Geija bi ja izbacio zato sto je gej ili bolje reci pe*******, s kim ja da se nadgornjavam? Sa kojekakvim raksinima i malkinima? Nije to to.

On topic upravo sam 174 put promenio tim i sada imam 1.5 milion u kasi.

Link to comment

Prvi igrac koga sam zapljunuo u ovogodisnjem fantaziju je bio Kun. Takodje i jedini cije mesto nije bilo upitno.

 

Danas sam ga iz nepoznatih razloga zamenio Jesusom.

Link to comment

Три дана нисам променио тим, сада сам направио две измене. Сада активно радим на покушајима да скренем мисли са фантазија како бих избегао даље платкање. Како? Ево, позвао сам драгог пријатеља, локалног пароха, са породицом у госте. Бедак је што му син навија за Ливерпул, а ја нисам узео Манеа. :isuse:

Link to comment

Ja juce pogledao, shvatio da ce svako poboljsanje tima na kraju biti tradicionalno po mojim ledjima i odustao. Kako sam ga sastavio kada sam ulazio u ligu, tako ce i biti za prvo kolo.

 

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...