Jump to content
IGNORED

Бетон 2017/18. и још две далеко небитније фантази лиге


Recommended Posts

Kako sam proveo letnji raspust

Bio je lep i sunčan dan. Sedeo sam u svojoj kući i posmatrao kroz prozor kako ljudi i deca užurbano hodaju ulicom u želji da što pre se sklone u što deblji hlad. Gledao sam ih neko vreme a onda sam se i ja udaljio od prozora. Moj laptop je stajao na stolu u sobi i kao da me je dozivao da ga uključim.

Uključio sam sivi i matori laptop. Nakon besmislenog login ekrana sačekala me je dobro poznata plava boja omiljenog foruma. Brzo sam skrolovao kroz teme i najzad našao ono čemu sam se potajno nadao. Počela je nova fantazi sezona i drugari su već uveliko diskutovali, na nekoliko tema, o cenama igrača i formatima takmičenja. Ostavio sam par komentara, kako me kasnije ne bi izbacili iz lige zbog neaktivnosti na forumu, i brzo se prebacio na sam fantazi sajt. Svetlucave stranice sajta su proletale ekranom musavog laptopa i ja kao da sam zaronio u neki drugi svet. Uskoro sam imao već sklopljenu prvu verziju tima. Bili su tu golman De Gea, zatim Azpi i David Luiz, pa onda tršavi Walker, omaleni Hazard, Sadio Mane, Gilfy i kudravi Sanchez, a u napadu Lukaku, Harry Kane i izvesni Aguero. Imao sam čak i golmana na klupi za rotaciju. I sve to u predviđenih stotinu poena. Sa oduševljenjem sam gledao nameštenu postavu, mazio njene sitne piksele, i glasno razmišljao kako je ova sezona baš ta u kojoj ću pokazati svim drugarima koliko sam dobar igrač fantazija.

Onda sam začuo glas iz otvorenog kupatila. “Tata! Tata, obriši mi guzu, završila sam kakanje!”, zvala me je ćerka. I ja sam tada shvatio da je sve to bio samo san i da ću i naredne sezone da ostanem u Betonu.

Link to comment
  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Прслин

    417

  • malkin

    208

  • Pokojni Ruxin

    131

  • Moća

    126

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kako sam pomogao drugu u nevolji

Bio je lep i sunčan dan. Zakačio sam se na svoj omiljeni forum i sa oduševljenjem shvatio da imam novu privatnu poruku od svog druga Redorana. Dugo se nismo čuli i jedva sam čekao da vidim o čemu mi on to piše iz daleke zemlje Turske, a čiji su delovi nekad bili deo našeg velikog carstva - Sorabije.

Pisalo je: “Ćao Svarože. Da li možeš da mi pomogneš da odlučim da li ću i ove sezone da igram fantazi?”. “Naravno”, odgovorio sam kratko. Ubrzo je stigla nova poruka od Redorana, “Plaši me da možda neću imati vremena ove sezone, hanuma me je baš pritisla.”. Odgovorio sam mu “Ma, ne sekiraj se. To ti je samo par minuta preko nedelje da namestiš postavu i vikendom baciš pogled kako ide.”. Onda je on rekao “Hahaha, kako da ne. Pa ne silazim sa Lajvskora čitav vikend.”. Onda sam ja rekao “Pa ako je tako a ti onda stvarno prestani, previše je to vremena za zezalicu, plus hanuma faktor.”. Onda je on rekao “Muči me to što sam već puno vremena uložio i stvarno mislim da sad dobro igram i da bi ova sezona mogla biti ta. Glupo da mi propadne.”. Onda sam ja rekao “Pa, ti onda ostani.”. Onda je on rekao “Mada… sad se Prslin vratio. Ima opet da dovede neke svoje ril lajf prijatelje koji će da zakrče ligu a da se ne javljaju na forumu.”. Onda sam ja rekao “Verovatno si u pravu. Biće možda smor. Možda bolje da ne igraš.”. Onda je on rekao “Ali super mi je društvo u Betonu. Ti si tu, Gilfi, Remi, Manč…”. A onda sam ja rekao “Ne, brate, svi su otišli u viši rang. Sem mene. I tebe. Obzirom koliki smo nemači pojma možda bolje da ipak batališ.”. A onda je on rekao “Pa dobro, svi su ipak tu na forumu, tamo je i pravo zezanje.”. A onda sam ja rekao “Mislim da bi trebalo da cimneš Toolu da ti pomogne oko odluke.”. “Misliš da će ona moći da mi pomogne?”, upitao me je Redoran. Onda sam ja rekao “Ne mislim. Al bar ćeš da prestaneš mene da smaraš.”.

I tako sam tog sunčanog dana pomogao drugu koje je bio u nevolji. Naučio sam ga važnoj poslovnoj, i životnoj, lekciji o delegiranju obaveza.

Link to comment

“Mada… sad se Prslin vratio. Ima opet da dovede neke svoje ril lajf prijatelje koji će da zakrče ligu a da se ne javljaju na forumu.”. Onda sam ja rekao “Verovatno si u pravu.

Сварог и Редоран у приватној преписци причају о мени! И, као да то није довољно, мисле да ја имам толико рил лајф пријатеља да могу да закрче лигу. :cry:

 

3eDJ4.gif

Link to comment

Svarog da bude banovan jer je javno objavio pm prepisku!

A Prslin da bude banovan jer je totalni nemac pojma u fantaziju.

 

Sent from my Le X620 using Tapatalk

Link to comment

Pih,ja kao 3 u Premeru tesko da sam ista zakrcio  :fantom: Naime, izmedju nasih dimenzija se nalazi jos jedna zvana Brod koja je nastanjena neprijateljski nastrojenim shipovcima i u kojoj vlada crna rupa koja se ciklicno otvara svakog proleca preteci da nas odvuce u istu  :cry:

Link to comment

Ексклузивно: Куппп, судар тимова из Бетона са тимовима из геј лига - видео извештај из будућности!

 

0J9b5.gif

Link to comment

I ove godine sam tu, mada mi je entuzijazam na istorijskom minimumu, ali ne odustajem tek tako. Prosle sezone sam zavrsio cini mi se kao 16. u Brodu, tako da ni sam nisam siguran u kojem bih rangu trebao ucestvovati. Ako neko zna nek javi pa da se polako posvetim sastavljanju tima.

Link to comment

I ove godine sam tu, mada mi je entuzijazam na istorijskom minimumu, ali ne odustajem tek tako. Prosle sezone sam zavrsio cini mi se kao 16. u Brodu, tako da ni sam nisam siguran u kojem bih rangu trebao ucestvovati. Ako neko zna nek javi pa da se polako posvetim sastavljanju tima.

 

po onom Redoranovom izlaganju ako si bio 16. trebalo bi da si ga dobio u dvoboju. 

Link to comment

Evo spiska za Premer, učlanjeni su boldovani a ostalima šaljem kod na pp. Javljajte ako uočite neki zajeb.
 

  1. Spark - Timmi

  2. Topolice UTD - nick1986

  3. Sokolovici UTD - Hudersfield

  4. Metalurg Sefild - malkin

  5. King City - Calavera

  6. Argentina Utd - ducca

  7. Buljarica Brothers - Mercuzzio

  8. Bobi van kenobi - Ubibobi

  9. Petoletka - Sam Spade

  10. Lezilebovich City - Lezilebovic

  11. Miami Heat - Feindouno

  12. 110% - Ruxin

  13. leteci magarci - levi

  14. Liverpuldjani™ - Behemoth

  15. Pokusni Kunici - Gylfi

  16. EON - adasevic

  17. The Beatles - Spelinea

  18. Čuvari Tradicije - zoki

  19. Jako do samog kraja - copkillah

  20. Trotters Inc. - Moća

twBJIY1.gif

Link to comment

 

i u brodu 11 za sad

 

1. muffin™ - cvrlle

2. Misirke - Tolaa

3. Cevap - tsva

4. FC Utd Of MADCHESTER - MancMellow

5. Ultimo Beer Centre - Hobbit slayer

6. Terrible Muriel - nbg4ever

7. Midsomer United - San Epifanio

8. FC Ronin - John Coltrane

9. djubretari - sabahudin

10. Pantelia Stars - pantelia

11. Lic - Garnirung

 

znam sigurno da jos duguju ulazak:

- FT milan - FT milan

- No Totti no party - crtam orasi

- neugodan rival - clever bastard

- Mean Machine - Remi

- 25.Maj - Daddy Cool

 

ostaje nam jos 4 prazna mesta. e sad posto nemam tabelu od predhodne sezone imam samo spisak onih koji su u opticaju da popune ta prazna mesta :D

 

- Meraklije - cartman

- Queens park Andjus - Dziber

- Tutanj City - Tom Hagen 

- Prolup - prolup

- Sekretarovi slepci - sekretar

- pustinjske lisice - ?

- Surdilovic LTD - ?

 

dakle pomagajte!

 

edit: jos nesto. posto je LeBron odustao od fantaziranja njegovo mesto trebalo bi da popuni bolji iz baraz duela 17. brodski vs Redoran betonski

Edited by cvrlle
Link to comment
  • radisa unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...