Jump to content
IGNORED

Wimbledon 2017


Timmy

  

33 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Šta je kenjao viško ili piško sinoć, ono oko peoples monday? Misim ok, poslednji put se to igralo kad je goran uzeo. I tad običan puk kupi karte. Ovaj je pominjao nekih samo 500 karata za narod. Jel se tu misli na finale? I kolko taj centralni prima publike?

Link to comment
  • Replies 637
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    83

  • renne

    57

  • dùda

    36

  • Arkadija

    35

Top Posters In This Topic

Federer i Murray su do sada svaki mec odigrali na centralnom terenu. mislim da je ovo jedini GS gde jedan igrac moze svih 7 meceva da igra na centralnom terenu.

 

na drugoj strani, Cilic koji je 7. jebeni nosilac, igra peti mec van centralnog terena.

 

bruka i sramota sta rade. 

Link to comment

Neka danas na "Andy Murray & Roger Federer" terenu bude bar jedno veliko iznenađenje i ja zadovoljan.

Edited by Jean-Luc Picard
Link to comment

Uvek su favorizovali jebenog Federera, negovi mečevi zu sve manje gledljivi

Kome su manji gledljivi? Mozda nama ovde, teniskom svetu ocigledno nisu.

Link to comment

Citao sam pre negde (kad je Federer odustao od nekog turnira, pa direktor osuo paljbu, Rim cini mi se, al nebitno) koliki je uticaj na neki turnir kada na njemu igra Federer. I neverovatni podaci koliko njegovo igranje podigne gledanost. I po prodaji karata na turniru i gledanost na tvu. Mozemo mi ovde da ga ne volemo koliko hocemo. On i njegovi rezultati drze tenis na ovom nivou popularnosti. I sam je Novak to mnogo puta u proslosti isticao.

Link to comment

Citao sam pre negde (kad je Federer odustao od nekog turnira, pa direktor osuo paljbu, Rim cini mi se, al nebitno) koliki je uticaj na neki turnir kada na njemu igra Federer. I neverovatni podaci koliko njegovo igranje podigne gledanost. I po prodaji karata na turniru i gledanost na tvu. Mozemo mi ovde da ga ne volemo koliko hocemo. On i njegovi rezultati drze tenis na ovom nivou popularnosti. I sam je Novak to mnogo puta u proslosti isticao.

U Rimu tradicionalno™ nikad nije pobedio a sad vec vidi da nikad i nece pa je dig'o ruke, ne? 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...