Jump to content
IGNORED

Wimbledon 2017


Timmy

  

33 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

 

 

j

 

ovo mi na nivou šoka kao onomad kad je novak ispresavijao nadala baš na tom, fizičkom planu, čini mi se da je to bilo na iw 2011

to prvi put, posle smo to viđalo počesto :D

 

Bio je to Miami. Kad se Nadal podbočio na reket u jednom momentu jer nije mogao da diše, neću to nikad zaboraviti.

 

Uvek sam govorio da su posle titula 2011 dva najveća uspeha te sezone taj momenat i kad je Fed slomio reket vs Nole :)

 

Hawaii Mate 9

Link to comment
  • Replies 637
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    83

  • renne

    57

  • dùda

    36

  • Arkadija

    35

Top Posters In This Topic

Bio je to Miami. Kad se Nadal podbočio na reket u jednom momentu jer nije mogao da diše, neću to nikad zaboraviti.

 

Uvek sam govorio da su posle titula 2011 dva najveća uspeha te sezone taj momenat i kad je Fed slomio reket vs Nole :)

 

Hawaii Mate 9

da,da, miami, znam da je bila ta rana američka turneja

baš na taj momenat sam mislila to smo izgleda svi upamtili  :D

 

to kad federer lomi reket u majamiju 2009 je najsladji trenutak u istoriji covecanstva

+1

 

i da, mislm da je ta lomljava reketa bila upravo 2009 a ne 2011

fed se 2011 nije nervirao, znao je on da nema radi čega da se nervira te godine  :fantom:

Edited by dùda
Link to comment

Njole konacno ne igra preko kurca, prvi put posle proslogodisnjeg RG... e sada, dokle ce trajati, i da li ima neku povredu, to su vec druga pitanja :D

Link to comment

bije konta, ne predaje se

izborila treći set, svaka čast 

 

ed.

a mala ostapenko je baš ljuta izašla nakon poraza  :D

ali, možda je ovaj poraz i dobar za nju, ima ona još svašta da uči

Edited by dùda
Link to comment

Biće odvratno za gledato semi f, ako prođu Feđica i Đovak

 

ja vec spremio arsenal: pola gajbe piva, neotpakovan boks pall malla, bromazepam od 3mg i megafon

Link to comment

Mislim da nismo do sada nijednom pomenuli Cilica, a on najlaganije od svih stigao do QF, bez izgubljenog seta. I sad ima najslabijeg rivala, pa vrlo lako moze skroz odmoran doci do polufinala na megdan Mareju gde mislim da bi bio favorit.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...