Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Ovo kolo je jedno od onih kad se zapitas, kako ikome pada na pamet da ide na stadion da gleda ovaj cirkus.

 

Od Nisa, do BG-a i NS-a.

 

18esterci, branici/golmani, trener koji se krsti i priznaje namestalje, plus jos mnogo toga.

 

Jedno je jasno, barem nije dosadno.

Link to comment

Pa sad zavisi od atmosfere na stadionu, u Nisu je recimo najcesce relaksirajuce odgledati prosecan ligaski mec. Ono, svestan si svega ali dodjes da pogledas svoj klub i uvek prija bez obzira na rezultat. 

Link to comment
3 hours ago, Milosh76 said:

 Ili neke vase sumnjive utakmice, a bilo ih je mnogo, pogotovo kad je Karadzic bio bog i batina u srpskom fudbalu, kao sto je i sada uostalom...

 

Opet ova trabunjanja.

Da je sabrati lazne  penaltike i bahate govnarije u korist Zvezde za vreme TK, cenim da bi bilo vise nego za vreme zvalavog.

Da ne pominjem da se u derbijima dobijalo po guzici redovno, i pored kradja u istim.

Link to comment

dokaze o namestanju uglavnom moze da ima onaj ko je u njemu ucestvovao.

 

sto bi taj isao u policiju ili tuzilastvo?

 

prvo, niko nije duzan da tereti sebe samog.

 

drugo, nije bas da se ocekuje akcija nadleznih, pa da majcin sin pohita da obezbedi sebi status svedoka saradnika.

 

kad smo kod nadleznih, oni ne treba da cekaju da im neko useta u kanc i servira slucaj na tanjiru. i povrsan citalac zakona lako bi dosao do zakljucka da su duzni da postupaju kad postoji sumnja da je izvrseno teze krivicno delo. a sumnja ne da postoji, nego je vrlo osnovana. u tom slucaju ti ides ka dokazima, to ti je posao, a ne cekas da dokaz dodje kod tebe. po pravilu nece, a nije ni duzan, kao sto rekoh.

 

Link to comment
3 hours ago, W.F.C. said:

Pa sad zavisi od atmosfere na stadionu, u Nisu je recimo najcesce relaksirajuce odgledati prosecan ligaski mec. Ono, svestan si svega ali dodjes da pogledas svoj klub i uvek prija bez obzira na rezultat. 

 

Zašto ti prija da gledaš nameštenu utakmicu? Zar se ne osećaš prevareno ako na stadionu dobiješ režiranu predstavu sa unapred poznatim ishodom? Ne razumem kako to može da prija ako si već svestan svega™.

Link to comment

Po meni neki ljudi zaista vole ovaj sport, imaju vremena i ok im je da malo prošetaju i odu na svež vazduh. Pogotovo ako žive u manjim sredinama(ne mislim ništa loše) gde im je stadion na 15 minuta peške. 

 

 

Ali ovaj cirkus je zaista sve gori umesto da barem nešto poprave. 

Link to comment
3 hours ago, Azdaja said:

Po meni neki ljudi zaista vole ovaj sport, imaju vremena i ok im je da malo prošetaju i odu na svež vazduh. Pogotovo ako žive u manjim sredinama(ne mislim ništa loše) gde im je stadion na 15 minuta peške. 

 

 

Ali ovaj cirkus je zaista sve gori umesto da barem nešto poprave. 

 

Nema velike razlike izmedju blejanja u TV i odlaska na stadion - svoje vreme si odlucio da posveti fudbalu one way or another. Sve se svodi na tipkanje po tastaturi i kukanje do iznemoglosti po zavrsetku tekme. Jos nisam upoznao osobu koja je rekla da ne prati fudbal i da stvarno ne gleda nista od fudbala a da nema neki komentar na temu (nije bitno da li domaci ili evropski fudbal/lige/klubovi).

Link to comment

– Nije bilo nikakvog konflikta, ali oni stalno skaču, svih 45 minuta, lupaju, udaraju, šta kod da se desi, oni skaču. Traže faul, aut, pritom lažu, a to prenose i na igrače. To nema nigde u svetu, to je ružno gledati, maltretiraš igrače, publiku, sve na stadionu. Savez treba da reaguje i da ih odstrani sa klupe, to je krajnje nekulturno i nepristojno – rekao je Kosanović i otkrio svoj predlog:

– Užas, oni mene ne interesuju, ne vidim ih, mi smo tri sveta, i predlažem FSS da uvedu doping i za trenere, :lolol: da vidimo da li se neko dopinguje, jer ne može neko normalan da se tako ponaša – podvukao je Kosanović.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...