Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Za cije babe zdravlje se juri to 15to mesto? Za niski radnicki da bi mogao da mirise estonsko cvece? Za lucansku mladost? Za Vojvodinu kojoj je i Vaduc Mon Blan? Za ovu i ovakvu linglong pingpong pickoustu Oranje™Ligu?

Ma, nek se nose...

PRTZN!

Link to comment

ako se nastavi sa politikom pucanja u sopstvene noge, sa povremenim prekidima paljbe, necemo mi nista igrati, kako god da se sabiraju koeficijenti i koja god da nam je liga na toj tabeli

Link to comment
10 hours ago, Њујоркер said:

Za cije babe zdravlje se juri to 15to mesto? Za niski radnicki da bi mogao da mirise estonsko cvece? Za lucansku mladost? Za Vojvodinu kojoj je i Vaduc Mon Blan? Za ovu i ovakvu linglong pingpong pickoustu Oranje™Ligu?

Ma, nek se nose...

PRTZN!

Ma u pravu si....treba da se donese dekret da vi igrate (kad kažem vi msm na prestoničke mufljuze) oba takmičenja. Krcunovi i Tuđmanovi LŠ a Grafičar i Teleoptik LE...i onako država sve vama sipa u goozitzu i i onako vam ništa nije dovoljno, koliko god vam metnu na konto....opet ste vi "pastorčad".... :smiley_hail:

Link to comment

Ne mogu 1 ili 2 tima da vuku taj koeficijent, a ovi ostali da ih prosipaju naokolo. Kapiram ja sta je cilj, ali to je vestacko i kratkog daha. Dok god se ovi drugi strvinari pred Milo(j)sem izlaze skinutih gaca i unapred radosno namazanih bulja.

Link to comment
38 minutes ago, Њујоркер said:

Ne mogu 1 ili 2 tima da vuku taj koeficijent, a ovi ostali da ih prosipaju naokolo. Kapiram ja sta je cilj, ali to je vestacko i kratkog daha. Dok god se ovi drugi strvinari pred Milo(j)sem izlaze skinutih gaca i unapred radosno namazanih bulja.

 

Ma nije poenta da oni skidaju gaće, poenta je da nemaju kvalitet. To što im državni trener dođe u klub i za sobom dovuče sudije, logistiku i onda utripuju neku jačinu ne znači da su stvarno jaki. Državni trener ode u drugu mezimicu ove sezone i eto sve se raspalo. 

Link to comment
6 minutes ago, theanswer said:

 

Ma nije poenta da oni skidaju gaće, poenta je da nemaju kvalitet. To što im državni trener dođe u klub i za sobom dovuče sudije, logistiku i onda utripuju neku jačinu ne znači da su stvarno jaki. Državni trener ode u drugu mezimicu ove sezone i eto sve se raspalo. 

Pa šta da radimo, savetujte...dajte nam Žeksa i mi da kukamo da smo "pastorčad" pa da platimo kao i vi kvalitet. Mada...koliko ste platili, takav vam je i kvalitet. Vi bi se sa našim budžetom ugasili ko zna još kad. Nego, neka uživajte...navijam za vas sutra. Ne znam kako Čuka nije izbacila onako tupavu ekipu, možda su za nijansu slabiji od Flore.;)..Donesite te neophodne poene za tajk koeficijent, ali svakako će neko da ga potroši. Napred Partizaи.....isprašite ih tamo. Kad je Čuka na gostovanju kod njih igrala 0:0 vi možete sigurno da trijumfujete sa bar jednim golom razlike.

Link to comment
28 minutes ago, Constantin said:

Pa šta da radimo, savetujte...dajte nam Žeksa i mi da kukamo da smo "pastorčad" pa da platimo kao i vi kvalitet. Mada...koliko ste platili, takav vam je i kvalitet. Vi bi se sa našim budžetom ugasili ko zna još kad. Nego, neka uživajte...navijam za vas sutra. Ne znam kako Čuka nije izbacila onako tupavu ekipu, možda su za nijansu slabiji od Flore.;)..Donesite te neophodne poene za tajk koeficijent, ali svakako će neko da ga potroši. Napred Partizaи.....isprašite ih tamo. Kad je Čuka na gostovanju kod njih igrala 0:0 vi možete sigurno da trijumfujete sa bar jednim golom razlike.

 

Da se ne ložite ko prošle godine kad se zna zašto ste kao dobri. Eto savet :)

Link to comment
Just now, theanswer said:

 

Da se ne ložite ko prošle godine kad se zna zašto ste kao dobri. Eto savet :)

Misliš...pretprošle...prošle smo dobili, to što smo dobili, na kvalitet. Realno....

Link to comment
2 hours ago, Њујоркер said:

Ne mogu 1 ili 2 tima da vuku taj koeficijent, a ovi ostali da ih prosipaju naokolo. Kapiram ja sta je cilj, ali to je vestacko i kratkog daha. Dok god se ovi drugi strvinari pred Milo(j)sem izlaze skinutih gaca i unapred radosno namazanih bulja.

 

Mogu dva kluba uz poneki bljesak nekog treceg.

Ako uhvatimo to 15 mesto dva prva mesta vode u kvalifikacija za LS.

Link to comment

za pocetak bi mogli da ukinu ogranicenje broja stranih igraca i ono pravilo za mladje od 21 od sledece sezone. neka ostave ta pravila za prvu i nize lige.

 

zatim bi mogli, a vidim da se opet najavljuje, da urede nacin privatizacije klubova.

 

trebalo bi zabraniti nosiocima javnih funkcija da na bilo koji nacin, posredno ili neposredno upravljaju profesionalnim klubom. osim ako ga ne kupe sopstvenim novcem.

 

zakonom zabraniti javnim preduzecima i drzavnim firmama tipa mts, telekom da sipaju novac u profi sport, narocito u vecite.

 

i najteze od svega, ukloniti organizovani kriminal i razne samozvane armije, razbojnike i narkodilere sa stadiona.

 

i tako, puno posla ima pa da mozemo da pricamo o normalnom i regularnom takmicenju, dva tima u LS i neispadanju u junu i julu.

Link to comment
2 hours ago, theanswer said:

 

Ma nije poenta da oni skidaju gaće, poenta je da nemaju kvalitet. To što im državni trener dođe u klub i za sobom dovuče sudije, logistiku i onda utripuju neku jačinu ne znači da su stvarno jaki. Državni trener ode u drugu mezimicu ove sezone i eto sve se raspalo. 

 

Pa to je povezano. Nijedan noramalan klub ne bi imao igrace i trenere koji su ozareni kad izgube od mezimice. I sve dok je takvo stanje u srpskom fudbalu, dok ne postoji ni najmanja teznja kod klubova van vecitih da se ozbiljno ukljuce u borbu za titulu, da grizu svih 90 minuta, od prvog do poslednjeg kola, dzaba mi ovde fantaziramo o 15om mestu i 5 timova u Evropi. Kojih bre 5 timova.

Link to comment
55 minutes ago, Њујоркер said:

 

Pa to je povezano. Nijedan noramalan klub ne bi imao igrace i trenere koji su ozareni kad izgube od mezimice. I sve dok je takvo stanje u srpskom fudbalu, dok ne postoji ni najmanja teznja kod klubova van vecitih da se ozbiljno ukljuce u borbu za titulu, da grizu svih 90 minuta, od prvog do poslednjeg kola, dzaba mi ovde fantaziramo o 15om mestu i 5 timova u Evropi. Kojih bre 5 timova.

upravo to.

najbolji indikator je broj napravljenih prekrsaja.

vecina jsl ligasa protiv zvezde pravi 10-15 faulova, sto je standard jedne prosjecne prijateljske utakmice, sto dovoljno govori o motivu i energiji tih ekipa.

Link to comment
16 minutes ago, BWA said:

upravo to.

najbolji indikator je broj napravljenih prekrsaja.

vecina jsl ligasa protiv zvezde pravi 10-15 faulova, sto je standard jedne prosjecne prijateljske utakmice, sto dovoljno govori o motivu i energiji tih ekipa.

 

ozbiljno? a koji je standard jedne prvenstvene utakmice?

 

evo Partizan - Rad, 12-12 u faulovima, jel to ok?

https://www.flashscore.com/match/lx5CGr3o/#match-statistics;0

 

 

Edited by levi
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...