Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

6 minutes ago, levi said:

 

bio je Ben iza Borjana, zašto izmišljaš?

 

 

Ne umes da citas ili je posredi nesto drugo? Lepo pise u mom postu da na loptu trce igrac Napretka i jedan zvezdin igrac. Ali u tom trenutku se ne zna ko ce doci do lopte, dakle Borjan je poslednji igrac odbrane i ovo je cist, potpuno jasan crveni karton. Vidi se i po reakciji Bena, ukopao se i ceka kaznu za svog golmana kad ono... :)

 

 

Link to comment
5 minutes ago, mozzer said:

Ne umes da citas ili je posredi nesto drugo? Lepo pise u mom postu da na loptu trce igrac Napretka i jedan zvezdin igrac. Ali u tom trenutku se ne zna ko ce doci do lopte, dakle Borjan je poslednji igrac odbrane i ovo je cist, potpuno jasan crveni karton. Vidi se i po reakciji Bena, ukopao se i ceka kaznu za svog golmana kad ono... :)

 

 

Ajd pogledaj isti snimak oko 2:50  tu gde se igrac unosi sudiji u lice i gde ga ovaj smiruje...

Link to comment
8 minutes ago, mozzer said:

Ne umes da citas ili je posredi nesto drugo? Lepo pise u mom postu da na loptu trce igrac Napretka i jedan zvezdin igrac. Ali u tom trenutku se ne zna ko ce doci do lopte, dakle Borjan je poslednji igrac odbrane i ovo je cist, potpuno jasan crveni karton. Vidi se i po reakciji Bena, ukopao se i ceka kaznu za svog golmana kad ono... :)

 

 

 

pa piše da je Borjan poslednji igrač odbrane, a u stvarnosti je Ben iza Borjana, zato pitam čemu izmišljanje, kad se vidi sve na snimku

 

 

Edited by levi
Link to comment
Just now, mozzer said:

Okej, nije za crveni (iskreno lakse mi je ovako), ne znam zasto je tako tesko reci kada je nesto potpuno ocigledno

 

ne znam što ti je teško, kad je očigledno Zvezdin igrač iza Borjana. to što ti uzimaš neki raniji trenutak kada je golman poslednji u odbrani to nema veze, golmanu je to u opisu radnog mesta. ali kada ga pogodi lopta u ruku, Ben je iza njega

Link to comment
4 minutes ago, April said:

k3ox7c.jpg

 

Vrlo smo se usrali od njihovog štrajka

Baš će da nas zajebu

možda uvedu sudije iz inozemstva da sude

 

čekaju se potvrde mrakića, jovanetića i maja vujovića

Link to comment
8 minutes ago, levi said:

 

ne znam što ti je teško, kad je očigledno Zvezdin igrač iza Borjana. to što ti uzimaš neki raniji trenutak kada je golman poslednji u odbrani to nema veze, golmanu je to u opisu radnog mesta. ali kada ga pogodi lopta u ruku, Ben je iza njega

:ziga:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...