Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

"Ne mogu ni sam da izbrojim koliko sam uvredljivih i pretećih poruka dobio. Ne plašim se nikoga i samo iz tog razloga se nisam obraćao policiji. Ako naude meni i mojoj porodici, država neka radi svoj posao, a mene će imati ko da osveti", istakao je Đokić u izjavi za "Sportski Žurnal". 

 

 

Tako se obracunava sa mafijom!

Link to comment

U Krusevcu opet show. Na 0:2 pocetkom 2.pol centarsut, Borjan izlece pogresno procenjuje let lopte i rukom ocigledno je zaustavlja na oko 20m, na loptu trce igrac Napretka i Zvezdin odbrambeni dakle u tom trenutku poslednji igrac odbrane... zuti karton.. mislim svejedno je, ali covece sudija pa znas sta moras da pokazes... nestvarno 

Link to comment

Da, morao je da iskljuci Borjana, kao sto je morao da iskljuci i igraca Napretka koji je imao zuti karton a unosio se sudiji u lice zbog nekog bezazlenog faula. Pa mu je sudija to oprostio.

 

Sa sajta mozzartsport

 

39. MINUT

Veškovac je potpuno pogubio glavu. Iako ima žuti karton, uneo se sudiji širokom u lice i protestuje. A nije imao neki poseban razlog za takvu reakciju... Veškovac pleše na ivici isključenja. 

 

 

Oprosio jednom, oprostio drugom, a morao je obojicu da iskljuci

Link to comment
Quote

- Na snimku se sve jasno vidi, čuvar mreže barem pola mera vadi loptu iz gola. Da sam ja bio sudija, takođe bih pokazao na centar - istakao je Kolina u razgovoru za italijansku radio emisiju "Top Gol".

 

:sleep:

 

Spoiler

izgleda da je do kose, ja i dalje nemam pojma je li usla ili nije

 

Edited by pantelia
Link to comment
1 hour ago, mozzer said:

U Krusevcu opet show. Na 0:2 pocetkom 2.pol centarsut, Borjan izlece pogresno procenjuje let lopte i rukom ocigledno je zaustavlja na oko 20m, na loptu trce igrac Napretka i Zvezdin odbrambeni dakle u tom trenutku poslednji igrac odbrane... zuti karton.. mislim svejedno je, ali covece sudija pa znas sta moras da pokazes... nestvarno 

 

bio je Ben iza Borjana, zašto izmišljaš?

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...