Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

kad su planirali renoviranje čika dače dragoljub iz metalca im je zacepio 300k€ za zakup stadiona u milanovcu pa su ovi odustali. za njega, dragoljuba, kažu da mu je taj stadion i fk metalac preči od dece i porodice

 

mene ne bi iznenadilo da ih bače u loznicu , ukoliko je taj novi stadion uopšte  i dobio uefa licencu, pošto je bilo povuci potegni

Link to comment

izgleda da nema nista od gradnje novog stadiona, pa ce na ovaj postojeci postaviti reflektore. neka ga bar srede da ne izgleda ko ruina.

Link to comment

Novi Pazar je na početku prošle sezone sa Gaćinovićem imao seriju 7 pobeda u prvenstvu. A na kraju u plejofu 7 poraza

  • +1 1
Link to comment

juce sam gledao lucani - cuka, i svaki put me lucani iznenade koliko su dobra ekipa, iskusni, cvrsti, dobro organizovani, dva dobra crnca u napadu... zadrzali su nivo i posle smrti milovanovica seniora, ozbiljan klub.

  • Haha 1
Link to comment

bilo je tu kašljucanja posle radoševe(milovanovića) smrti. novi direktor nije gajio ljubav prema fudbalu, al su to uspeli da premostetm prodajom gordića u city. posle je neško iskoristio džokera i mb je vratio lovu na stari nivo

 

zajebani su kao kratko ćebe, jedan prospekt i sve ostalo iskusne prvoligaške kajle. imaju onog klinca u vezitm  sve ostalo igrači od +33 godine

 

sa sve kapitenom tumbasovićem i mojim favoritom varjačičem

  • +1 2
Link to comment

Secam ga se jos iz prethodnog eona iz Zete i i dalje ne znam je l' Tumbasevic ili Tumbasovic 

  • +1 1
Link to comment

za prijatelje tumba(u pravu si tumbasević)

:covid19:



 

 

za razliku od ovih krimi kamataških klubova neško se bar razume u fudbal plus imaju podršku iz realnog sektora

a i svetska dešavanja im idu na ruku

Link to comment
4 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

 

a i svetska dešavanja im idu na ruku

 

na sta mislis?

aha, oruzje se trazi sve vise

Edited by Nikodije
  • +1 1
Link to comment

Jel ste spremni za "praznik" fudbala? :D

 

@Tpojka  je sigurno spreman da izmisli neki razlog kako bi mi dao 24-48h ban nakon intervencije istaknutih simpatizera kluba iz Ljutice Bogdana.

Edited by WTID
  • +1 1
  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment

Jedva cekam da strucna komisija objasni zasto igrac zvezde nije dobio crveni karton kada je kao poslednji igrac odbrane namerno sprecio igraca partizana da nastavi akciju i eventualno izadje sam ispred golmana :dry:

 

Bice ovde do kraja utakmice i torta.

Link to comment
30 minutes ago, WTID said:

Jedva cekam da strucna komisija objasni zasto igrac zvezde nije dobio crveni karton kada je kao poslednji igrac odbrane namerno sprecio igraca partizana da nastavi akciju i eventualno izadje sam ispred golmana :dry:

 

Bice ovde do kraja utakmice i torta.

Možda ipak nije bio zadnji :rolleyes:

Link to comment
2 hours ago, Constantin said:

Možda ipak nije bio zadnji :rolleyes:

jok i nije

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...