Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

malo nam se i svira sa kakvim mesarima igrama..

nadam se da ce nasi momci i strucni stizer izdrzati ovaj teror drzave i partizana..:fantom:

Link to comment

zato sam tebe pitao

:fantom:

 

znam za juče, a i protiv čuke su bila dva

uhvatli ste fin flow što se tiče kaznenih udaraca

Link to comment

ИФАБ, тело ФИФА које се бави правилима, на заседању у Шкотској изгласало је неколико новина, једна од њих везана је за ВАР, па ће судије након што донесу одлуку путем микрофона моћи одмах да је саопште свима на стадиону, као и онима што мечеве прате путем малих екрана.

 

😂😂😂

Link to comment

juče su trebali da igraju radnički(nb) - smederevo, a u međuvremenu registrovane abnormalne uplate na ovaj meč pa je i uefa bila alarmirana

 

kako se na novom beogradu nije pojavilo ambulantno vozilo :lolol: utakmica je odložena, kvota 1.00, lova vraćena, a za uefu crva nije ni bilo

  • Haha 4
Link to comment
On 3. 3. 2024. at 17:13, kud u maglu Simoviću said:

:rolf:


Mrzi me da idem na topik kodnji, to samo kad ih tuce neko iz zemalja fudbalskih kolevki poput Estonije ili Malte... ali zaista ne znam zasto bi iko ikad vise otisao na stadion posle ovoga

Stravicno je sve 

Edited by Ratamahatta
Link to comment

kukaju i nišlije

 

 

evo ti samo poslednje kolo u I i IItm ligi

tončev derbi, ofka vs.  grafičar i ovaj raspali radnički nbgd smederevo minimum tri nameštene utakmice

 

a u subotu derbi sudi sudija koji je pao na drugoligaškoj utakmici na kojoj je igrano +žuti kartoni(bilo ih devet)

 

 

ko je dokon treba da isprati drugu ligu i borbu za ulaz. ofka je sigurna, za drugo mesto se ozbiljno kolju ub, inđija, kolubara. nedimović gura mitrovicu, a dubočica se loži i gura zbog novog stadiona

 

tu verujem da je 2/3 utakmica dogovoreno

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment

Radi kujna u tri smene :dry:

Zar nije Smederevo vec bilo izbaceno iz druge u trecu pre par godina, namestali s Kabelom ili je bese Mladost ili cak Proleter? Neko iz NS, borili su se za ulaz u prvu ligu pa su skinuli bodove i njima 

To je valjda bilo u onoj korona sezoni kad je i Cajetina igrala u eliti™

 

Link to comment
2 hours ago, Shaq said:

image.png.8bc0a29c0ed933b7d2616969ad1a3efa.png

 

sila boga ne moli :fantom:

 

 

"Čestitam Napretku na bodu i mojim igračima na borbi. Očekivano loša utakmica, nije ni mogla da bude bolja, s obzirom na teren i lopte koje su bile izduvane. Nije mogao da se igra fudbal i kreira igra, što mi inače radimo.", izjavio je Žarko Lazetić nakon susreta.

 

Visoka trava, izduvane lopte... sablon je isti...

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
9 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

juče su trebali da igraju radnički(nb) - smederevo, a u međuvremenu registrovane abnormalne uplate na ovaj meč pa je i uefa bila alarmirana

 

kako se na novom beogradu nije pojavilo ambulantno vozilo :lolol: utakmica je odložena, kvota 1.00, lova vraćena, a za uefu crva nije ni bilo

 

Komedija, pretpostavio sam da su ambulantna kola samo izgovor.

Inače, Aca Bulić je digao ruke od Radničkog, tako da mu verovatno sledi strmopizd u zonu ili još niže.

Link to comment

RKG u seriji od 6 pobeda. mimo blizanaca pretpostavljam da neki nas klub nije imao takvu seriju, pojma nemam u cemu je tajna uspeha odjednom.

ako se plasiraju u evropu, igrace u milanovcu

Edited by Nikodije
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...