Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

30 minutes ago, Constantin said:

A da za početak, svi klubovi od države dobijaju jednaki količinu novca ?

naravno. sto se mene tice najbolje da taj iznos bude 0 dinara po klubu. i nula drugih povlastica takodje.

  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, roux senyurt said:

naravno. sto se mene tice najbolje da taj iznos bude 0 dinara po klubu. i nula drugih povlastica takodje.

Protalaškaš knjige klubovima, bar 10 g. unazad, vidiš koliko je para ušlo, i vratiti nazad u budžet Republike. Eventualno preraspodeliti ostaloj sirotinji :kecman:

  • +1 1
Link to comment

i na TSC Areni je već oranica od terena, posle nepunih godinu dana igranja.  ne znam da li su planirali neku zamenu trave pred grupnu fazu, sad je verovatno kasno, ali stvarno treba biti talenat da se tako brzo upropasti hibridni teren, tj ako je uopšte hibridni

 

mada ovi naši naprednjaci su zajebali i svoje mađarske kolege po nesposobnosti, i boljenju kurca i lopovluku

 

Edited by levi
  • +1 1
Link to comment

nije baš oranica, ima onu jednu štraftu u levom 16ercu. tek ovo leto nabavili neku mašinu koja košta boga oca i koja “ušiva plastičnu travu u zemlju/pesak” navodno je samo oni imaju u zemlji. moguće je da će da srede do prvog domaćinstva u le

 

a u leskovcu nije hibrid 99%

 

ps

tsc arena je otvorena pre više od dve godine

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
43 minutes ago, Nikodije said:

 

Više je nego kvalifikovan za taj posao

 

:kvalifikacija:

20230921_223950.jpg.03bf270207a90fb2e38b86564dbcb3e7.jpg

Čovek je i zamenik gradonačelnika Vršca :gospode: tako da kad neko bude ispitivao njegove kvalifikacije, imaće prečih stvari od pozicije predsednika sudijske komisije :D

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...