Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

4 hours ago, mozzer said:

Svakako da je bilo ali, po mom misljenju, bas mnogo, mnogo manje nego u korist Zvezde poslednje 3 godine. 

 

Mene mnogo vise zanima Evropa, Zvezda je sjajno odigrala, svaka cast. I u prvenstvu je zasluzeno prva ali hbg... ovo bas bas nema smisla. Nije ni smesno, meni ovo bas bas tuzno sve zajedno.

Ово је само доказ какав си страшан лицемер.

Link to comment
9 hours ago, ZokiAsov said:

 

+1

 

Glupo je da se ljudi prepiru na temi o takmicenju u kom zvezda odigra do 5 regularnih utakmica u sezoni. 

Bas tako.

 

Link to comment
6 hours ago, porucnik vasic said:

Ово је само доказ какав си страшан лицемер.

?

 

Ne lupaj bre pa poslednja 3 prvenstva su toliko neregularna i toliko namestena za Zvezdu da je neukusno i pricati o tome.

 

Ja se ipak, ne znam odakle, nadam da ce naredno prvenstvo biti bar malo regularnije

Edited by mozzer
Link to comment
?

 

Ne lupaj bre pa poslednja 3 prvenstva su toliko neregularna i toliko namestena za Zvezdu da je neukusno i pricati o tome.

 

Ja se ipak, ne znam odakle, nadam da ce naredno prvenstvo biti bar malo regularnije

Ti se ili mnogo dobro zajebavas ili se mnogo dobro salis... nema treceg objasnjenja

 

 

Sto ne napisa poslednjih 10 Prvenstava su namesteni?

Link to comment
12 minutes ago, Milosh76 said:

Ti se ili mnogo dobro zajebavas ili se mnogo dobro salis... nema treceg objasnjenja

 

 

Sto ne napisa poslednjih 10 Prvenstava su namesteni?

Pa zato sto to nije istina. Bilo je katastrofalnih odluka sudija i naravno zatvorenih utakmica za Partizan za vreme lopivcine Djurica koji je upropastio Partizan i izneo ogromnu lovu nekaznjeno za Ruzica i SPS drugare (ali ovo je Srbija), ali ne kao ovo poslednje 3 godine. Ovo bas nema smisla vise.

 

Penal je smesan, tragican i sramota je za nas fudbal da se ovsko nesto svira.

I bez toga ce biti Zvezda prva...

Link to comment
2 minutes ago, Moća said:

Kako vi onda osvojiste titulu ako je prvenstvo bilo toliko namesteno? Sami protiv svih jel tako?

Naravno da ne. Bilo je nazalost i pogresnih odluka u korist Partizana (i prosle i ove godine), siguran sam da su zatvorili poneku utakmicu (za Javor sam gotovo ubedjen npr), ali to je neuporedivo sa sudijskim kriterijumom i drugim stvarima koje ima Zvezda.

Mene ionako zanima samo Evropa, neka uzme Zvezda ovu titulu okej najbolja je bila cele jeseni, ali ovakvo i ovoliko guranje nema nikakvog smisla. Mislim to je jasno svakom objektivnom ljubitelju fudbala.

 

Za finansijske stvari da ne pominjem. Ja jesam za potpuni oporavak Zvezde ali ne po cenu da se upropasti srpski fudbal.

Link to comment
31 minutes ago, levi said:

o čemu pričaš, pre dve god je bilo 30 bodova razlike do nove godine

 

bilo bi i ove sezone da nije bilo Novice Anđelovskog i saučesnika

 

Druze nema potrebe da se svadjamo. Jasno je da je ovde Napredak ostecen, kao i da je ovaj penal protiv Borca vrlo sumnjiv.

 

Ja sada treba da kopiram onaj penal za Rad protiv Zvezde sa pocetka sezone ili penal na Tawambi i sl. Nema potrebe.

 

Ovaj penal juce je bruka za nas fudbal. Zvezda je bila najbolja jesenas, neka uzme ovu titulu, i neka bude bolje od jeseni. Stvarno ne znam sta drugo da kazem.

Link to comment

Za finansijske stvari da ne pominjem. Ja jesam za potpuni oporavak Zvezde ali ne po cenu da se upropasti srpski fudbal.

Sponzorstvo Gazproma je uništavanje srpskog fudbala?
Link to comment
1 minute ago, samo_opusteno said:


Sponzorstvo Gazproma je uništavanje srpskog fudbala?

Ne naravno. Zvezda je Institucija i zasluzuje takvog sponzora.

 

Ali ako je to jedini ozbiljniji sponzor u nasem fudbalu, ako nisu stvoreni elementarni uslovi za transparentna ulaganja i privatizaciju onda je valjda jasno da su ostali klubovi u neravnopravnom polozaju. 

Ali bice i to bolje... once

Link to comment
  • TheBigFlegma changed the title to Super liga - Zabava miliona
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...