Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Razumem druže da je tebi vrlo stalo do regularnosti u domaćem fudbalu, ali ako ne iskorenimo ove nekontrolisane startove neko će na kraju završiti sa slomljenom nogom, i šta onda? Puna podrška sudiji.

Link to comment

Doduše imam zamerku što nije izrekao dodatnu disciplinsku meru u vidu crvene karte, ali razumem kad vidim reakcije. Vrlo je nezahvalno suditi u domaćem fudbalu.

Link to comment
1 hour ago, mozzer said:

Kako su oni rasirili noge tako su i ovi iz Spartaka pre 2 kola i istog tog Vozdovca pre 1 ostavili same igrace...

 

Odlican vic, ajd jos neki...

Link to comment

Sta da kazem, malo sam razocaran, ne znam zasto je tako tesko priznati, izreci jednostavne zivotne istine i umesto toga se sakrivati iza nekih konstrukcija i izmisljotina.

 

Zivot u slobodi je lepsi, bolji i... jedini vredan zivljenja :)

Link to comment
21 minutes ago, Ruxin said:

Zašto merite patke, svi mi ovde samo želimo najbolje za srpski fudbal :sad:

 

+1

 

Glupo je da se ljudi prepiru na temi o takmicenju u kom zvezda odigra do 5 regularnih utakmica u sezoni. 

Link to comment
23 minutes ago, mozzer said:

Sta da kazem, malo sam razocaran, ne znam zasto je tako tesko priznati, izreci jednostavne zivotne istine i umesto toga se sakrivati iza nekih konstrukcija i izmisljotina.

 

Iskreno i ja sam, ali pretpostavljam da gospodin stolica ovaj medijski performans izvodi pre svega kako bi istakao kandidaturu za neupražnjeno mesto trenera partizana. Nadam se da će u privatnosti svojih treninga svakako skrenuti pažnju pulenima da ne šutiraju ljude po cevanicama, dok se neko nije ozbiljno povredio.

Link to comment
27 minutes ago, mozzer said:

Sta da kazem, malo sam razocaran, ne znam zasto je tako tesko priznati, izreci jednostavne zivotne istine i umesto toga se sakrivati iza nekih konstrukcija i izmisljotina.

 

Zivot u slobodi je lepsi, bolji i... jedini vredan zivljenja :)

 

Zivotna istina je da je Partizan ipak uspeo da ima smesniji penal protiv Stolice od ovog Zvezdinog, sto nije lako, i da ga levi nije postavio ne bi se ta istina ni saznala jer se ovde sve zaboravi za 3 dana pa ce i ovo. 

Edited by samo_opusteno
Link to comment
  • TheBigFlegma changed the title to Super liga - Zabava miliona
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...